Radijo paskaitos. Ksavera Vaištarienė – apie pasninko naudą, organų informaciją ir moterų bei vyrų mitybos formules

Radijo paskaitos

2019.03.09 14:05

Radijo paskaitos. Ksavera Vaištarienė – apie pasninko naudą, organų informaciją ir moterų bei vyrų mitybos formules

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasidėjus gavėniai lietuviai iš kartos į kartą laikydavosi pasninko. Tradicija nyksta, bet bus žmonių, kurie ir dabar to paisys. Dr. Ksavera Vaištarienė sako, kad gavėnios penktadieniais laikytis pasninko yra naudinga. Ksavera Vaištarienė – chemikė, pati praktikuojanti sveiką gyvenseną, galinti ir kitiems duoti naudingų patarimų.

Jos paskaitos tema „Sveikatos pagrindas ir vaistas – mityba“ arba „Pasninkavimo nauda žmogaus sveikatai“. Joje išgirsime kuo naudingi grikiai, kaip juos tinkamai paruošti. Ką apie mūsų sveikatą byloja tokie organai kaip nosis, kaktos raukšlės, lūpos ir kt. Antroje paskaitos dalyje Ksavera Vaištarienė vėl primins pasninko naudą, patars, kaip ruošti maistą, kaip nustatyti produkto tinkamumą, pateiks moterų ir vyrų mitybos formules. Įrašyta 2018 m. spalio 10 d. Vilniaus mokytojų namuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Radijo paskaitų ciklas skiriamas aktualiausių Lietuvos ir pasaulio raidos problemų analizei. Paskaitas skaito žymiausi Lietuvos istorikai, filosofai, politologai, kitų sričių specialistai.

Kiti laidos epizodai

Radijo paskaitos

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.