Klauskite daktaro. Dezodorantai: išteisinti ar nuteisti? 4 simptomai – nerimauti ar nusiraminti? (su vertimu į gestų k.)

1. Dezodorantai: išteisinti ar nuteisti? Štai, apie prakaitą mažinančias ir jo kvapą naikinančias priemones atsiranda vis daugiau neigiamų atsiliepimų. Tikima, kad jie gali sukelti krūties vėžį, užkimšti poras ir taip sužadinti pažastų auglių atsiradimą. Kuo tikėti? Šio vakaro tema svabi kiekvienam iš jūsų. Šiandien mes jums papasakosime viską apie dezodorantus ir antiperspirantus. Naudoti juos ar ne? Sužinosite ne tik natūralių, bet ir pažangiausių būdų prakaitui mažinti. Papasakosime, kada prakaitas - rimtos ligos pranašas ir į ką privalu atkreipti dėmesį.

2. Keturi simptomai – nerimauti ar nusiraminti? Kai nuolat pasikartoja vis tas pats simptomas - jūs sutrinkate, į galvą pradeda lįsti įvairios mintys: kas man darosi? Tada įsijungiate internetą ir paskaitę informaciją diagnozuojate sau daug sunkių ligų. Populiariausia jų yra vėžys. Bet ne vienintelė. Šiandien mes jums papasakosime apie keturis dažniausiai žmonėms neramumų keliančius simptomus: krūtų skausmą, galvos skausmą, nuolatinį kosulį ir pastoviai kankinantį troškulį. Papasakosime, kada verta sunerimti, o kada tai yra paprastas negalavimas.