10–12

10–12
10–12 2019.02.08 10:05

10–12

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kai Lietuvoje gimsta vaikas, jis iš karto patikrinamas dėl keturių genetinių medžiagų apykaitos ligų, nors daugumoje pasaulio šalių naujagimiai tiriami dėl trisdešimties genetinių ligų. Kodėl taip yra? Jeigu pavyksta vaikui anksti diagnozuoti genetinę ligą, kiek ji gali būti pažabota ateityje? Tai aiškins Santaros klinikų Medicininės genetikos centro mokslininkai – centro vadovas prof. Algirdas Utkus bei vyriausioji laboratorinės medicinos gydytoja dr. Jurgita Songailienė.

Vilniuje vykstakasmetinė paroda „Studijos 2019”, į kurią idėjų savo karjerai ieškoti suvažiuoja tūkstančiai jaunuolių iš visos Lietuvėjos. Kaip sėkmingai siekti karjeros ir kiek svarbus čia kūrybiškumas? Diskusijoje dalyvaus pranešimus studijų parodoje skaitysiantys dainininkė, marketingo specialistė, socialinių tinklų žinovė Dovilė Filmanavičiūtė ir profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas.

„Ai, pabandom“, – sako Vilniuje, Žirmūnuose, kirpėja dirbanti Diana Čepulienė, sulaukusi kvietimo dalyvauti radijo eksperimente ir laidoje pabūti ne tik pašnekove, bet ir vedėja. Taigi kaip seksis Dianai vesti tiesioginę radijo laidą? Kokios kirpyklos aktualijos arba apie ką kalba žmonės, kol juos kerpa?

Ved. Diana Čepulienė ir Edvardas Kubilius.

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau