Ryto garsai

Ryto garsai

2018.11.27 06:30

Ryto garsai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo sausio 1 dienos pensijų kaupimo sistemoje įsigalios naujos sąlygos. Tačiau, anot tyrimo, apie būsimus pensijų sistemos pokyčius yra girdėję tik maždaug pusė kaupiančiųjų II pakopoje, jog apie pensijų reformą dar negirdėję nurodo kas penktas kaupiantysis. Šiuo metu Lietuvoje papildomai pensijai kaupia apie 1,3 mln. darbuotojų, maždaug pusė jų prie kaupimo prisideda savo lėšomis.

Lietuvoje daugiau kaip 90 proc. ŽIV užsikrėtusių žmonių žino, jog yra užsikrėtę. Pagal šį rodiklį Lietuva yra tarp pažangiausių Europoje. Tačiau apie 250–300 žmonių, kurie yra infekuoti ŽIV, nežino, jog yra užsikrėtę.

Su rubrika „Mokslo vardai“ apie saugų būstą. Kas gali turėti įtakos mūsų gyvenimo kokybei ir kaip prieš renkantis naują gyvenamąją vietą tai nustatyti?

Atidaroma „Via Baltica“ atkarpa Kaunas -Marijampolė.

Taip pat laidoje – premjero Sauliaus Skvernelio interviu, pasaulio reakcija į Rusijos veiksmus Kerčės sąsiauryje, apžvelgsime spaudą, verslo naujienas, V.Savukyno komentaras. Bus kitų temų.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau