Ryto garsai

Ryto garsai

2018.10.30 06:30

Ryto garsai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kauno rajone atidarytas pažangiausias Kelių priežiūros valdymo centras.

ES šalių aplinkos ir transporto ministrai Austrijoje svarsto ES valstybių pasirengimą atsisakyti sezoninio laiko keitimo. Sprendžiant dėl nuolatinio vasaros ar žiemos laiko pasirinkimo ir Lietuvoje bus atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

„Lietuvos geležinkeliai“ populiariausiu Vėlinių maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda žada pervežti daugiau keleivių – jau nuo trečiadienio važiuos net dvylikos vagonų traukiniai, kuriuose – daugiau kaip 500 sėdimų vietų.

Tūkstančiai švedų į rankas įsisiuvo lustus arba čipus.

ES įvedamas vieningas degalų žymėjimas.

Baigiasi Angelos Merkel era. Vokietijos kanclerė paskelbė nebesieksianti perrinkimo į Krikščionių demokratų sąjungos pirmininko postą.

Naujosios keraminės membranos – prietaisai, kuriais galima ne tik valyti užterštą vandenį, bet ir... gelbėti gyvybes. Svonsio universiteto profesorius Andrew Barronas šią technologiją sukūrė ir šiuo metu tobulina.

Taip pat laidoje – spaudos apžvalga, verslo naujienos, V. Savukyno komentaras, kitos temos.

Ved. Artūras Matusas.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau