Radijo popietė

Radijo popietė
Radijo popietė 2018.10.12 14:05

Radijo popietė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Interjeras – tai natūralus sielos atspindys“, – rašė garsioji Coco Channel. Jeigu užuolaidos ir baldai aprengia namus, tai meno kūriniai suteikia kambariui nuotaiką ir dvasią. Kaip išsirinkti meno kūrinį? Kaip keičiasi interjerų tendencijos? Kokios didžiausios klaidos yra daromos?

Šiuo metu LITEXPO centre Vilniuje vyksta meno ir interjero dizaino renginys „Menas interjerui ‘18“. Po 28 gerai žinomų menininkų darbų parodą ekskursijas veda dailėtyrininkė R. Rachlevičiūtė. Po ekspoziciją verta pasižvalgyti tiek naujus namus projektuojantiems architektams ar dizaineriams, tiek žmonėms, norintiems pagražinti jau turimą būstą tapybos, grafikos, fotografijos, keramikos ar skulptūros kūriniais.

Matant daugybę meno kūrinių visada kyla klausimas – o kaip išsirinkti gerą tapybos ar grafikos darbą, kuris džiugintų visus namiškius ilgus metus? Kodėl vieni kūriniai kainuoja dešimtis tūkstančių, o kiti vos kelis šimtus eurų? Kaip susiformuoja kūrinio kaina? Apie meno estetinę ir finansinę vertes laidoje kalbėsime su Vilniaus aukciono vadove, menotyrininke Simona Makseliene ir parodos „Menas interjerui `18“ kuratore Ramute Rachlevičiūte.

Ved. Eglė Daugėlaitė ir Jolanta Kryževičienė.

logo

Kūrybinga laidos vedėjų komanda supažindina su mokslo, kultūros naujienomis, pasakoja apie naujas knygas, kalba psichologijos temomis. „Radijo popietėje“ svečiuojasi patys įvairiausi pašnekovai: dizaineriai ir lenktynininkai, gamtininkai ir menininkai, mokslininkai ir mokytojai, virėjai ir inžinieriai, psichologai ir finansininkai. Laidos svečiai ne tik pasakoja, ką jie veikia gyvenime, kas jiems įdomu, svarbu šiandieniniame pasaulyje, bet ir dalinasi savo pastebėjimai, įžvalgomis apie kylančias problemas, kartu analizuojame naujus reiškinius ir senas tradicijas.

Kiti laidos epizodai

Radijo popietė

Daugiau