Radijo popietė

Radijo popietė

2018.09.12 14:05

Radijo popietė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidos svečias – Virgilijus Alekna.

Geriausias Lietuvos lengvaatletis – olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionas Virgilijus Alekna – savo pirmąją pergalę tarptautinėje arenoje pasiekė prieš 20 metų. Rugsėjo 12 d. Johanesburge laimėjo Pasaulio taurės varžybas. Sportininkas prisipažįsta, kad nuo tada atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, užtikrintumas, leidęs dešimtmetį dominuoti visose svarbiausiose pasaulio varžybose.

Dar laidoje bus pokalbis su Lietuvos vynuogių augintojų asociacijos vadovu Steponu Puipa apie palankius vynmedžiams metus ir rekordinį vynuogių derlių.

Vedėjas Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kūrybinga laidos vedėjų komanda supažindina su mokslo, kultūros naujienomis, pasakoja apie naujas knygas, kalba psichologijos temomis. „Radijo popietėje“ svečiuojasi patys įvairiausi pašnekovai: dizaineriai ir lenktynininkai, gamtininkai ir menininkai, mokslininkai ir mokytojai, virėjai ir inžinieriai, psichologai ir finansininkai. Laidos svečiai ne tik pasakoja, ką jie veikia gyvenime, kas jiems įdomu, svarbu šiandieniniame pasaulyje, bet ir dalinasi savo pastebėjimai, įžvalgomis apie kylančias problemas, kartu analizuojame naujus reiškinius ir senas tradicijas.

Kiti laidos epizodai

Radijo popietė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.