Radijo dokumentika. Prisimenant Sausio 13-ąją

Radijo dokumentika

2018.01.14 11:05

Radijo dokumentika. Prisimenant Sausio 13-ąją

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Tuo metu nebuvo baimės. Buvo pasakyta, kad reikia ginti ir čia, prie Televizijos bokšto, buvo susirinkusi masė žmonių“. „Tuo laikotarpiu svarbiausias visų tikslas buvo laisvė.Tuomet žmonės kalbėjo vienu žodžiu“. „Aišku, prisimename visus žuvusiuosius, bet šiandien tikriausiai reikėtų šia diena džiaugtis“, - tokiomis mintimis dalijasi vilniečiai.

Žodžiai „Sausio 13-oji“ mažai ką palieka abejingais. Daugelis puikiai pamena, kokia buvo jų sausio 13-oji ir jų 1991-ieji.

Kokius įspaudus prieš beveik tris dešimtmečius paliko Sausio įvykiai? Kas žmonėms buvo svarbiausia tuometinėje Lietuvoje? Ir kaip visa taip pasikeitė šiandien?

Autorė Indrė Anskaitytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Istorijos, išlaisvinančios naują, netikėtą mintį. Iš lėto, neskubant, tarsi renkant dėlionę iš garsų, minčių, patirčių ir emocijų, piešiamas gyvas ir tikroviškas visuomenės paveikslas. Nuo 2008 metų kuriami dokumentiniai LRT RADIJO autorių pasakojimai įvertinti ne vienu apdovanojimu Lietuvos radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“ ir nominuoti tarptautiniame festivalyje PRIX EUROPA. Laida transliuojama sekmadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo dokumentika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.