captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba. - 2017.12.30 Nacionalinė paieškų tarnyba

2017-12-30 19:25
4320
Įvertinimas: 0
  

2017 metų gruodžio 30 d.
1. Vytas Stipinas ieško tėvo.
2. Galina Oliunina(Kaliningradas) ieško bendramokslės Janinos Lepšytės.
3. Kazys Kubilius ieško armijos draugo Gyto Gervės .
Paskutinę šių metų laidą nutarėmė paskirti vienai iš didžiausių gyvenimo vertybių – draugystei. Buvusiems ir laiko kažin kur nublokštiems draugams, kuriuos, skaičiuojant lekiančias dienas, taip norisi susigrąžinti.
Tačiau prieš tai pakviesime į vieną restoraną, kuriame mūsų laukė šio restorano virėjas Vytas. Laukė, kad papasakotų apie savo gyvenimo mįsles. Vildamasis ir tikėdamasis, kad kas, išgirdęs jo pasakojimą, galės padėti jam tas mįsles įminti.
Na o kadaise, prieš penkiasdešimt metų, Kaliningrado srityje esančiame Nesterovo miestelyje, visai netoli Lietuvos pasienio, mokėsi ir lietuvaitė Janina. Rusų vadinama paprasčiau, tiesiog trumpiniu Nina. Kukli ir niekada dėmesio sau pernelyg nereikalaujanti mergina seniai iš Rusijos sugrįžo į Lietuvą. Ir nė galvoti negalvojo, kad toje, jos jaunystės Rusijoje, visus tuos penkiasdešimt metų kažkas apie ją galvojo ir prisiminė kaip šviesos spindulėlį. Maža to, prisiminimai ragino veikti, skubino ieškoti ir degino nekantra kuo greičiau buvusią draugę susigrąžinti.
Kadaise pulkeliui lietuvių vaikinų pasisekė. Priversti tarnauti sovietinėje armijoje jie neišsyk buvo išsiųsti į Rusijos tolybes. Ilgesnį laiką galėjo leisti tarnybos dienas Vilniuje, vairuodami ir vežiodami karininkus. Tačiau paskutinį pusmetį, gal kad tarnyba nepasirodytų pernelyg saldi ir neskausminga, visi jie buvo nublokšti prie Amūro, į Rusijos-Kinijos pasienį. Ir šį vakarą vienas iš jų, sėkmingai sugrįžusių į Lietuvą, Kazys Kubilius, - laidos studijoje. Kokia buvo ta priežastis, dėl kurios Kazys kreipėsi į mūsų laidą?
Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...