captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klauskite daktaro. - 2017.10.13-os su gestais Kaip atsikratyti nepageidaujamo svorio visam laikui? Česnakas - jūsų sveikatos eliksyras! Su vertimu į gestų kalbą

2017-12-16 17:51
3216
Įvertinimas: 0
  

1. Kaip atsikratyti nepageidaujamo svorio visam laikui?
Kilogramai iš raimondo atėmė vaikystę ir paauglystę. Pradėjęs pilnėti vos dešimties, mokyklą jis baigė sverdamas 112 kilogramų. Foto ekrane. Ar jūs įsivaizduojate 112 kilogramų septyniolikmetį? Ar numanote, kaip jis jaučiasi šalia bendraamžių? Kaip galvojate, ar nutukęs jaunuolis myli save?

2. Česnakas - jūsų sveikatos eliksyras!
Česnakas – vienas svarbiausių žolinių augalų kulinarijoje, bet taip pat – jis vienas žymiausių „gydytojų“ ir sveikatos saugotojų. Kasdien suvalgydami po skiltelę ar dvi česnako – realiai galite išvengti gydytojų,  kadangi šios daržovės sveikatą saugančios ir gerinančios savybės – neišmatuojamos.
Šis prieskoninis kilęs iš Pietų Azijos. Jau senovėje česnakas buvo žinomas kaip vaistinis augalas – Avicena juo gydė visas ligas. Įdomu, kad česnakas dažnai apibūdinamas kaip žolinis arba prieskoninis augalas. Nors tai ne visai tiesa. Česnakas auga po žeme, sudaigina ilgus žalius laiškus. Tiksliau vadinti česnaką daržove nei žole, be to, jis priklauso tai pačiai Allium genčiai, kaip svogūnai ir porai. Čia prasideda nauda sveikatai, kadangi visos Allium genties daržovės pasižymi dėl savo aštraus kvapo. Česnakas netgi kartais vadinamas „smirdančia rože“. Šis specifinis ir ilgai išliekantis kvapas atsiranda dėl sieros turinčio alicino (dialildisulfido). Ši medžiaga yra stiprus baktericidas – alicinas antimikrobiškai veikia net praskiestas 125 000 kartų. Alicinas stabdo įvairius destrukcinius procesus virškinamajame trakte, taip pat turi antihelmintinių bei kitų sveikatai naudingų savybių.
Česnakas gali nugalėti 160 ligų, taip pat ir vėžį.
Pastaruoju metu įvairios pasaulio laboratorijos pateikia naujų eksperimentinių duomenų apie česnako įtaką įvairių ligų gydymui ir jų profilaktikai. Įrodytas česnako teigiamas efektas gydant 160 skirtingų susirgimų

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...