captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba. - 2017.11.25 Nacionalinė paieškų tarnyba

2017-11-25 19:22
7463
Įvertinimas: 0
  

2017 m. lapkričio 25 d.
1. Jurgita Krikščiūnaitė ieško sesers, Sesuo, kurios ieško – Laima Lugienė (Sidaugaitė).
2. Virginija Gromova (Rutkūnaitė) (Kaliningradas) ieško artimųjų.
3. Dalia Jasaitė ieško sesers ir brolio – Ingos Jasaitės ir Henriko Jaso.

Pirmųjų paieškų dalyvė ieško tos, kurią kadaise, prieš daug metų, jau buvo radusi. Tačiau, matyt, tuomet abi jos buvo pernelyg jaunos, pernelyg užgaulios, kad sugebėtų puoselėti ir saugoti brandų ryšį. Bėgo metai, sklandė kalbos apie ieškomosios nuopuolį, tačiau Jurgitos, kurią netrukus pamatysite, tai nesustabdė ir neatbaidė nuo ketinimo, kad ir kas būtų surasti savo seserį, Laimą Liugienę, gimusią maždaug 1980-aisiais.
Na o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį pasakojome apie Virginiją, atvykusią į mūsų laidą iš Kaliningrado. Virginija atvyko su nemenku pluošteliu tik neseniai aptiktų nuotraukų. O jose – jos artimieji, mamos ir tėčio giminės Lietuvoje. Seniai seniai nutolę, o po mamos bei tėčio mirties išnykę tarsi nė nebuvę. Štai susirasti ką nors iš jų ir buvo didžioji Virginijos svajonė.
Trečioji šio vakaro istorija – tai stiprių asmenybių, ryškių charakterių ir lemtingų nutikimų tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje istorija.
15 metų niekaip negalėjome įminti šios istorijos herojės, Dalios, paieškų mįslės. Niekaip nepajėgėme aptikti jos ieškomų artimųjų pėdsakų. Ir štai tuomet, kai pagaliau pavyko, kai jau tvirtai laikėmės už siūlo galo, kai regis, tereikėjo ištiesti ranką, atsitrenkėme į dvejonę – ar tos, tokios svarbios Daliai paieškos, tokios pat svarbios ir tiems, kurių ji ieško. Ir kodėl viena moteris, Norvegijoje išgirdusi apie Dalios paieškas, įsėdo ne į tą traukinį?
Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...