Radijo dokumentika. Ciklas „Šeima“ | Netradicinė

Radijo dokumentika

2016.05.22 11:05

Radijo dokumentika. Ciklas „Šeima“ | Netradicinė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Antrojoje ciklo dalyje - pasakojimai apie šeimas, kurios kartais pavadinamos „netradicinėmis“.

Pirmoji istorija - apie šeimą, kuriai išsiskyrus vaikai daugiausia laiko praleido pas tėvą. Du sūnus - jau suaugę ir kuria savo šeimas. Tuo metu pasakojimo herojus Virginijus dalijasi patarimais, kaip užauginti laisvus ir savimi pasitikinčius žmones.

Antroji istorija - apie lesbiečių porą. Ausma teigia su priešiška visuomenės reakcija susidurianti bene kasdien. Pasakojimo herojė svajoja kada nors oficialiai įtvirtinti savo ir partnerės santykius. Ji teigia, kad vienalyčių asmenų partnerystės įstatymas Lietuvoje būtų svarbus ne tik pačiai porai, bet ir padėtų aplinkiniams žmonėms suprasti, kad tokių žmonių santykiai nėra laikini.

Autorė Vita Ličytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Istorijos, išlaisvinančios naują, netikėtą mintį. Iš lėto, neskubant, tarsi renkant dėlionę iš garsų, minčių, patirčių ir emocijų, piešiamas gyvas ir tikroviškas visuomenės paveikslas. Nuo 2008 metų kuriami dokumentiniai LRT RADIJO autorių pasakojimai įvertinti ne vienu apdovanojimu Lietuvos radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“ ir nominuoti tarptautiniame festivalyje PRIX EUROPA. Laida transliuojama sekmadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo dokumentika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.