7 sporto dienos 2014-08-03 14:03

2014-08-03 17:34
893
Įvertinimas: 0

Pasirengimą Pasaulio krepšinio taurės varžyboms Lietuvos rinktinė tęs Suomijoje. Pirmadienį rinktinė sužais draugiškas rungtynes su Suomijos krepšininkais. Po dviejų pergalių prieš Gruziją vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas teigė, kad jo dar netenkina rinktinės kandidatų žaidimas po krepšiais. Sugrįžusi iš Suomijos Lietuvos komanda Klaipėdoje sužais draugiškus mačus su Ukraina, Suomija ir Australija, o iš uostamiesčio persikels į Kauną, kur vyks Kinijos telekomunikacijų bendrovės remiamas turnyras su Graikijos Slovėnijos ir Naujosios Zelandijos komandomis. Vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko taktinės schemos jau pažįstamos 25 metų Lietuvos vyrų krepšinio rintinės kandidatui Adui Juškevičiui. 2013-aisiais patekti į galutinį komandos dvyliktuką pretendavęs krepšininkas tapo paskutiniuoju žaidėju, kurio paslaugų buvo atsisakyta prieš pat Senojo žemyno pirmenybes Slovėnijoje. Skirtingai nei ankstesniais metais, šiemet Juškevičius tikisi rimtai pakovoti dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Susipažinkime su „Tour de France“ dviratininkų lenktynėse sužibėjusiu Ramūnu Navardausku. Trumpam į Lietuvą grįžęs dviračių sporto gerbėjus džiuginęs Navardauskas tapo pirmuoju lietuviu, laimėjusiu etapą, tačiau pergalių jose nesureikšmina. Be laimėjimo 19-ame „Tour de France“ dviratininkų lenktynių etape, dar du kartus jis užėmė trečiąją vietą – pirmame ir paskutiniame etape. Galutinėje įskaitoje lietuvis užėmė 141 vietą.