Pasaulio lietuvių balsas

2021.09.01 13:17

Rugsėjo 1-ąją Diana Nausėdienė moksleivius bei mokytojus sveikino Vilniaus lietuvių namuose

LRT.lt2021.09.01 13:17

Rugsėjo 1-ąją dieną pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Vilniaus lietuvių namuose ir su Mokslo ir žinių diena sveikino moksleivius ir mokytojus, rašoma prezidentūros pranešime žiniasklaidai.

Vilniaus lietuvių namuose mokosi moksleiviai iš daugiau nei 40 šalių: tai lietuvių kilmės tremtinių ir politinių kalinių palikuonys, iš užsienio sugrįžusiųjų ir ne Lietuvoje gyvenančiųjų vaikai.

Moksleiviai čia turi galimybę gyventi šalia esančiame bendrabutyje. Nuo šių metų ši mokymo įstaiga bus atsakinga ir už migrantų vaikų mokymo koordinavimą.

„Tegul tikra draugystė ir atradimo džiaugsmas Jus išmoko pačių gražiausių žmogiškų dalykų: išgirsti, suprasti, atjausti, mylėti. Nuoširdžiai linkiu, kad Jūsų bendruomenei pavyktų puoselėti ne tik akademinius pasiekimus, bet ir tarpusavio bendrystę“, – sveikindama susirinkusiuosius linkėjo pirmoji ponia.

]Vilniaus lietuvių namų paskirtis – lietuvių kilmės tremtinių, politinių kalinių palikuonių, užsieniečių ir Lietuvos piliečių, atvykusių ar grįžusių nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, vaikų, užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių bendrasis ugdymas, suaugusiųjų ir vaikų formalusis ir neformalusis švietimas, pagalbos mokyklai ir mokytojui teikimas, asmenų, nemokančių valstybinės lietuvių kalbos, mokymas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt