Pasaulio lietuvių balsas

2020.07.08 15:45

Kiekvienas iš mūsų – Lietuvos ambasadorius: LRT kuria virtualų žemėlapį

LRT.lt2020.07.08 15:45

Po visą pasaulį pasklidę lietuviai yra svarbi Lietuvos dalis, tad šiemet švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį Lietuvos visuomeninis transliuotojas LRT pristatė jiems skirtą informacinę platformą LRT LITUANICA ir pradėjo simbolinę kampaniją „Aš – Lietuvos ambasadorius“. Joje kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės – gyvenantieji Lietuvoje ir svetur.

„Aš – Lietuvos ambasadorius“ dalyviu tampa kiekvienas, papuošęs savo socialinių tinklų paskyras projekto simbolika bei atsisiuntęs specialų ambasadoriaus ženkliuką. Jį atsisiuntusieji bus įtraukti ir į virtualų pasaulio lietuvių ambasadorių žemėlapį, kuris nuo liepos mėnesio vidurio bus skelbiamas portale LRT.lt.

LRT taip pat kviečia atsisiuntus ženkliuką su juo nusifotografuoti ir nuotrauką bei trumpą prisistatymą atsiųsti el. paštu lituanica@lrt.lt – LRT.lt portalas pasidalys įdomiausiomis istorijomis.

„Vienyti ir telkti svetur ir Lietuvoje gyvenančius Lietuvos žmones mums, visuomeniniam transliuotojui, yra labai svarbu. Lietuvos vardo garsinimas yra visų mūsų bendras tikslas, tad kviečiame užsienio lietuvius ir Lietuvos gyventojus būti Lietuvos ambasadoriais ir skleisti pasauliui žinią apie mūsų šalį“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT LITUANICOS ir LRT „Facebook“ paskyrose taip pat vyks specialūs konkursai, kurių metu bus galima laimėti ir fizinius „Aš – Lietuvos ambasadorius“ kampanijos ženkliukus.

Atsisiųsti „Aš – Lietuvos ambasadorius“ virtualų ženkliuką.

Pasipuošti savo „Facebook“ profilio nuotrauką.

Kampanijos vizualas „Facebook“ paskyros viršeliui:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.