Pasaulio lietuvių balsas

2020.05.03 09:13

Sveikinimas mamoms: Pasaulio lietuvių bendruomenė sukvietė vaikus dainuoti kartu

Ugnė Jonaitytė, LRT.lt2020.05.03 09:13

Pasaulio lietuvių bendruomenė (PLB) kvietė po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvių vaikus siųsti nufilmuotus vaizdo įrašus, kuriuose būtų užfiksuota, kaip jie atlieka dainą „O mes vaikai“. Sujungusi pasirodymus į vieną bendrą kūrinį, PLB jį skiria mamoms.

Tiesa, kol kas paruošta trumpa dainos versija, artimiausiu metu PLB žada užbaigti ir pasidalinti galutine versija.

„Mamos diena pasirinkta kaip sveikinimas visoms mamoms, bet kartu ir simbolinis priminimas, kad mes visi esame Lietuvos – vienos mamos – vaikai ir sunkiu laikotarpiu tiesiam vieni kitiems ranką“, – portalui LRT.lt sako PLB Švietimo reikalų komisijos pirmininkė Alvija Černiauskaitė.

Norintieji tapti „Vienybės dainos“ projekto dalimi buvo kviečiami iki balandžio 25 dienos siųsti vaizdo įrašus PLB. Anot A. Černiauskaitės, aktyviausiai iniciatyvoje dalyvavo vaikai iš Jungtinės Karalystės. Taip pat nemažai nufilmuotų pasirodymų atsiuntė lietuviai iš Italijos, Lenkijos, Lietuvos bei JAV.

Idėjos iniciatoriai džiaugiasi, kad prie projekto prisijungė ir žinomas dainininkas Merūnas Vitulskis. A. Černiauskaitė viliasi, kad pamatę šį įrašą tautiečiai pajus vienybę, kuri ir buvo projekto tikslas.

„Nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje esame. Nėra „mūsų“ ir „jūsų“, o yra viena jėga pasaulyje“, – pažymi ji.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.