Pasaulio lietuvių balsas

2020.04.29 19:42

Jungtinės Karalystės lietuviai padovanojo apsauginių skydelių Lietuvos gydymo įstaigoms ir socialiniams darbuotojams

Karolina Marcinkevičiūtė, LRT.lt2020.04.29 19:42

Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai dar kartą įrodė, kad nepamiršta ir savo tėvynės. Neseniai lietuvių bendruomenės nariai surengė labdaros akciją, už jos metu surinktas lėšas buvo nupirkta 2 150 veido skydų Lietuvos miestų ir miestelių gydymo įstaigų darbuotojams bei socialiniams darbuotojams. 

Kaip skelbia pati bendruomenė, apsisaugoti nuo visame pasaulyje šiuo metu plintančio koronaviruso skirti apsauginiai skydai jau pasiekė Raseinių, Panevėžio, Ukmergės, Alytaus miesto ir rajono, Mažeikių, Šakių, Kauno, Kaišiadorių, Utenos ir Anykščių gydymo įstaigas.

Bendruomenė ir socialinių tinklų paskyroje dėkojo prie šios akcijos prisidėjusioms įmonėms ir Mariui Giedraičiui, kuris rūpinosi apsauginių skydų gaminimu. Bendruomenė dėkojo ir siuntas išvežiojusiam savanoriui Giedriui.

„Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės iniciatyvos paremti Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojus. Visada labai džiugu, kad prie tokių pozityvių iniciatyvų bendruomenės nariai noriai prisideda ir patys visada ieško būdų prisidėti prie pagalbos mūsų visų šaliai“, – kalbėjo bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė.

Anot jos, tai tikrai ne paskutinė tokio tipo akcija. Bendruomenė jau dalijosi straipsniu apie tai, kaip prie Jungtinės Karalystės kovos su koronavirusu prisideda ten gyvenantys lietuviai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.