Naujienų srautas

Aktualijos2025.07.11 14:07

Dubajuje dingęs žinomas šokėjas Vykintas Širmas rastas negyvas

atnaujinta 14.47
LRT.lt, BNS 2025.07.11 14:07
00:00
|
00:00
00:00

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), Dubajuje, be žinios dingęs šokėjas Vykintas Širmas rastas negyvas. 

Tai BNS penktadienį patvirtino Policijos departamento atstovė Revita Janavičiūtė.

„Tiek turime informacijos, kad rastas miręs. Daugiau informacijos kol kas neturime“, – nurodė ji.

Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė BNS nurodė, kad komisariatą apie rastus V. Širmo palaikus informavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) Tarptautinių ryšių valdyba.

„Minėtas ieškomas asmuo buvo rastas negyvas ir daugiau detalių ar aplinkybių policijos pareigūnai negavo“, – sakė L. Banienė, negalėjusi įvardyti, kur būtent ir kada rasti palaikai.

Tauragės policijos atstovės duomenimis, mirties aplinkybes tirs JAE teisėsauga.

„(Tarptautinių ryšių valdyba – BNS) informavo, kad tos vietovės teisėsauga aiškinsis įvykio aplinkybes ir informuos Tauragės policiją“, – nurodė L. Banienė.

Jos žiniomis, deklaruota mirusiojo gyvenamoji vieta yra Tauragės miestas, nuolatinė – Vilnius, todėl Tauragės apskrities policijai buvo pranešta apie dingusio V. Širmo paiešką.

Pirmasis žinią, kad ieškotas šokėjas rastas negyvas pranešė naujienų portalas „Lrytas“.

Jo šaltinių duomenimis, V. Širmas be gyvybės ženklų prieš kelias dienas rastas vieno JAE miesto bute.

LRT.lt primena, kad žinia apie dingusį šokėją pasirodė trečiadienį. Apie tai, kad nuo šeštadienio negali susisiekti su broliu, socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė V. Širmo sesuo. Apie lietuvio dingimą buvo informuota tiek policija, tiek Lietuvos ambasada Dubajuje.

Paskutinė žinoma šokėjo buvimo vieta – butų kompleksas „Sobha Hartland Greens Phase II“.

V. Širmas yra dalyvavęs LRT TELEVIZIJOS „Šok su žvaigžde“ projekte, kur pasirodė su verslininke Eskedar Maštavičiene, dainininke Egle Jakštyte. Taip pat šoko ir kituose projektuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi