Aktualijos

2021.09.28 14:23

Už Anglijos įstatymų pažeidimus į Lietuvą parskraidinti 18 tautiečių

LRT.lt2021.09.28 14:23

Iš Londono antradienį specialiu reisu į Vilniaus oro uostą atskridusiame lėktuve buvo 18 Lietuvos piliečių. Jie iš Anglijos išsiųsti už ten padarytus nusikaltimus ir nusižengimus. Lietuvius lydėjo 52 Anglijos pareigūnai. Vienas išsiųstųjų buvo ieškomas ir Lietuvoje, rašoma VSAT pranešime.

Antradienį po vidudienio specialiu reisu iš Anglijos sostinės Londono į Vilnių buvo parskraidinta 18 Lietuvos piliečių, kuriems yra nuo 21-erių iki 63-ejų. Parskraidintuosius lydėjo 52 Anglijos pareigūnai. Be įgulos, kitų keleivių lėktuve nebuvo.

Atvykę prie orlaivio trapo pasieniečiai Lietuvos piliečius savo transportu pristatė į Vilniaus oro uosto pasienio užkardą. Anglijos pareigūnai iš lėktuvo neišlipo ir netrukus išskrido atgal.

Vieno išsiųstojo, Marijampolės gyventojo, paieška buvo paskelbta ir Lietuvoje. Jo ieškojo Marijampolės policija. Vyrą pasieniečiai sulaikė, jis bus perduotas policijos konvojui.

Po dokumentų patikros ir apklausų kiti grąžintieji buvo paleisti. Prieš išskrendant visiems 18-ai lietuvių Anglijoje buvo atlikti COVID-19 testai. Testų rezultatai buvo neigiami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt