Aktualijos

2021.07.29 13:32

Jungtinėje Karalystėje sulaikytas vienas ieškomiausių asmenų, jis įtariamas sąsajomis su tulpiniais

LRT.lt2021.07.29 13:32

Trečiadienį Jungtinėje Karalystėje (JK) buvo sulaikytas su tulpinių organizuotu nusikalstamu susivienijimu siejamas tautietis. Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ ketvirtadienį pranešė Lietuvos policijos atašė JK Linas Pernavas.

„Iš JK TOP-10 sulaikytas dar vienas ieškomas asmuo! Sąrašą sėkmingai trumpinam! Metai nuoseklaus darbo davė savo rezultatus. 2021 m. liepos 28 d. JK buvo sulaikytas dar vienas ieškomas asmuo, siejamas su tulpinių organizuotu nusikalstamu susivienijimu. Jis įtariamas neteisėtu narkotinių medžiagų gabenimu“, – rašė L. Pernavas.

Kaip skelbė Lietuvos policijos atašė, šio asmens paieška buvo pradėta prieš metus kartu su Panevėžio apskrities policijos pareigūnais, Lietuvos policijos ryšių karininkais Europole.

„Vyko nuolatinis informacijos rinkimas, tikslinimas ir intensyvus bendras darbas su kolegomis iš JK. Prieš daugiau kaip savaitę buvo nustatyta sulaikymo operacijos diena ir vakar sulaikymo operacija buvo sėkmingai įvykdyta – ieškomas asmuo sulaikytas.

Nepadėjo nei gyvenimas su svetimais dokumentais, vardais, nepadėjo ir didelė konspiracija! Kaip sakė JK kolegos, sulaikomas asmuo buvo labai nustebęs“, – „Facebook“ socialiniame tinkle rašė L. Pernavas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.