Aktualijos

2021.06.17 14:35

Airijoje nuteistas „kanapių name“ gyvenęs lietuvis: teisinosi nežinojęs, kad jas auginti nelegalu

LRT.lt2021.06.17 14:35

Lietuvis, kuriam buvo mokama apie 1000 eurų, kad gyventų name, pilname kanapių, nuteistas trejiems metams kalėjimo, praneša Airijos spauda.

Šarūnas Lubenskas pripažintas kaltu dėl kanapių auginimo. Jo gyvenamoji vieta apieškota buvo 2018-ųjų gegužę. Tą dieną pareigūnai buvo atvykę pas Š. Lubenską dėl pranešimų apie viešosios tvarkos pažeidimą.

Kaip teigė pareigūnas, lietuvis, atidaręs duris, buvo apsvaigęs ir agresyvus, jautėsi stiprus kanapių kvapas, sklindantis iš namo vidaus, rašo „Sunday World“.

Gavę orderį pareigūnai apieškojo Š. Lubensko namą ir pamatė, jog visi, išskyrus vieną, namo kambariai naudojami kanapėms auginti.

Name rastų kanapių vertė siekia apie 100 000 eurų.

Š. Lubenskas pareigūnams sakė, kad jis nėra atsakingas už narkotikus name. Apklausoje pareigūnams jis teigė, jog nežinojo, kad kanapių auginimas yra nelegali veikla. Jis taip pat sakė, kad name dirbo sodininku.

Lietuvis nuteistas ketveriems metams kalėjimo, tačiau nuo paskutinių metų jis atleistas, laikantis griežtų sąlygų. Teismas taip pat nurodė, kad vyras turės palikti šalį per 28 dienas nuo paleidimo iš kalėjimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.