Aktualijos

2021.06.14 15:02

Ispanijoje rasta negyva lietuvė, sulaikytas tautietis bus paleistas

atnaujinta 16.15
LRT.lt2021.06.14 15:02

Ispanijoje pradėtas tyrimas dėl 56-erių lietuvės mirties. Jos kūnas rastas sekmadienio rytą, namie, Motrilo miestelyje. Šalia aptikta kraujo pėdsakų, praneša vietinis naujienų portalas „El Faro Motril“. Pirmadienio popietę paskelbti skrodimo rezultatai rodo, kad moteris mirė natūralia mirtimi, nerasta jokių nusikaltimo požymių.

Į policijos komisariatą buvo pristatytas lietuvis, kuris galėtų papasakoti apie įvykį, nes buvo neatmetama jokia įvykių versija, įtarta, jog tai smurto lyties pagrindu atvejis. Paskelbus skrodimo rezultatus, sulaikytas tautietis bus kuo skubiau paleistas.

Primename, kad policija vyko į mirusios moters namus sulaukus pranešimo apie įvykį. Atvykę pareigūnai rado moters kūną ant sofos, o šalia – kraujo pėdsakus.

Kaip rašo „Sevilla Abc“, remiantis policijos duomenimis, moteris galėjo būti negyva jau parą laiko iki kol sulaukta jos partnerio skambučio.

Buvo įtariama, kad tai galėjo būti smurto dėl lyties atvejis. Tai jau būtų trečias toks išpuolis Andalūzijoje per mažiau nei savaitę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.