Aktualijos

2021.01.15 11:32

Moters žmogžudystę tirianti Londono policija paskelbė tarptautinę lietuvio paiešką

LRT.lt2021.01.15 11:32

Ketvirtadienį Londono policija paskelbė tarptautinę lietuvio Petro Žalyno paiešką. Įtariama, kad vyras susijęs su žiauriu moters, kurios palaikai buvo rasti lagamine, nužudymu. Manoma, kad lietuvis išvyko iš Jungtinės Karalystės ir šiuo metu gali slapstytis Vokietijoje, rašoma Londono policijos pranešime.

41-erių Lenkijos pilietės Joannos Boruckos palaikai buvo rasti vakarų Londone esančiuose nakvynės namuose gruodžio 18 dieną, praėjus daugiau nei mėnesiui po to, kai ją paskutinį kartą matė.

Žmogžudystės tyrėjai sako norintys kuo skubiau pasikalbėti su Lietuvos piliečiu P. Žalynu. Britanijos policija 50-mečio lietuvio ieško visoje Europoje, bendradarbiaudama su užsienio kolegomis. Nusikaltimo tyrėjai ieškodami P. Žalyno kreipėsi ir į lietuvių bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, skelbiama Londono policijos pranešime.

„Mūsų tyrimas vyksta sėkmingai. Mes identifikavome P. Žalyną kaip asmenį, su kuriuo norėtume pasikalbėti apie tai, kas nutiko Joannai. Neabejoju, kad yra žmonių, kurie jį matė arba žino, kur jis yra. Raginu juos susisiekti“, – sakė detektyvas Wayne`as Jolley`us.

Populiariausi