Aktualijos

2020.10.16 18:11

Paieška baigta – Kipro policija sulaikė moters nužudymu įtariamą lietuvį

atnaujinta 19.34
LRT.lt2020.10.16 18:11

Penktadienį Kipro policija sulaikė moters nužudymu įtariamą lietuvį Aistį Mikalauską. 36-erių baltarusė Iryna Hurskaya buvo rasta negyva namuose Limasolyje praėjusį sekmadienį, netrukus policija paskelbė 29-erių lietuvio paiešką, praneša in-cyprus.philenews.com.

Tris vaikus turėjusi auka buvo išsiskyrusi, ją sekmadienį rado 15-metis sūnus su viena jos draugių, kuri sunerimo, kai ši ilgai neatsiliepė telefonu.

Kaip skelbia in-cyprus.philenews.com, policija gavo vieno gyventojo pranešimą, kad asmuo, panašus į ieškomą įtariamąjį, pastebėtas Agios Tychono miestelyje, esančiame į rytus nuo Limasolio. Į įtariamojo motinos namus nuvykę pareigūnai rado jį patį. A. Mikalauskas, teigiama, mėgino pabėgti, tačiau pareigūnui pavyko jį sulaikyti.

Skelbiama, kad lietuvis su nužudytąja palaikė draugiškus santykius ir dažnai lankydavosi jos namuose. Policijos pranešimuose nurodoma, kad įtariamasis pastarosiomis dienomis nepasirodė darbe, o tai sustiprino įtarimus dėl jo sąsajų su nusikaltimu, rašo „Cyprus Mail“.

Kipro naujienų portale knews.kathimerini.com.cy nurodoma, kad A. Mikalauskas buvo aukos vaikinas.

Apklausos metu lietuvis sakė, kad nusikaltimo bendrininkas buvo kitas 24-erių metų lietuvis. Neoficialiomis žiniomis, antrasis lietuvis taip pat yra suimtas. Teigiama, kad pagrindinis lietuvių tikslas buvo vagystė, tačiau antrasis apklaustasis įvardijo ir kitus motyvus.

Teigiama, kad abu lietuviai prieš teismą stos šį savaitgalį.

Kaip portalui LRT.lt anksčiau komentavo Kipro lietuvių bendruomenė, nužudymu įtariamas tautietis bendruomenės veikloje nedalyvavo ir bendruomenės nariai jo nepažįsta.

Populiariausi