Aktualijos

2020.10.14 20:07

Kipro policija dėl žmogžudystės ieško lietuvio, įtariamasis slapstosi

LRT.lt2020.10.14 20:07

Kipro policija ieško 29-erių metų palangiškio Aisčio Mikalausko, jis įtariamas moters nužudymu. Sekmadienį 36-erių baltarusė Iryna Hurskaya buvo rasta negyva savo namuose Limasolyje, praneša „Cyprus Mail“.

Policija vis dar ieško pagrindiniu įtariamuoju laikomo lietuvio, kuris pastaruoju metu dažnai lankydavosi nužudytosios namuose. Tebesitęsiant tyrimams skelbiama, kad jiedu nebuvo pora, bet planavo kartu dirbti, rašo in-cyprus.philenews.com.

Kitame Kipro naujienų portale knews.kathimerini.com.cy nurodoma, kad nužudymu įtariamas lietuvis buvo aukos vaikinas.

Naujausiais duomenimis, ekspertizę atlikę specialistai nustatė, kad moteris buvo pasmaugta, taip pat patyrė daugybinių sužalojimų, skelbia Kipro naujienų agentūra.

Tris vaikus auginusios moters kūną rado jos 15-metis sūnus su viena iš mamos draugių, kuri sunerimo, kai ilgą laiką negalėjo jai prisiskambinti.

Kiti du vaikai – ketverių ir šešerių – nuo penktadienio vidurdienio buvo pas tėvą, su kuriuo auka buvo išsiskyrusi, rašo in-cyprus.philenews.com.

Lietuvių bendruomenė Kipre patikino, kad minimas tautietis bendruomenės veiklose nedalyvavo ir jo bendruomenės nariai nepažįsta: „Žinome tik tiek, kad nužudytosios šeima paskelbė, jog sumokės 20 000 eurų tam, kas nurodys jo buvimo vietą. Žmogiškąja prasme, be abejo, esame sukrėsti ir reiškiame užuojautą nužudytosios artimiesiems.“

Pranešama, kad A. Mikalauskas savaitgalį neatvyko ir į darbą. Nepatvirtintais duomenimis, vyras po nusikaltimo spruko susirinkęs savo drabužius ir asmeninius daiktus, rašo knews.kathimerini.com.cy.

Populiariausi