Aktualijos

2020.08.04 22:00

Istorija apie 5-erius metus nužudytu laikytą ir miške rastą lietuvį nuvilnijo tarptautinėje žiniasklaidoje

LRT.lt2020.08.04 22:00

Istorija apie 5-erius metus dingusiu laikytą lietuvį, kuris buvo rastas miškingoje vietovėje Anglijoje sudomino ir tarptautinę žiniasklaidą – ja pasidalino BBC, CNN, „Sky News“, „Daily Mail“, „Yahoo News“.

Pirmadienį Anglijos policija paskelbė, kad rado lietuvį, kuris 5-erius metus buvo laikomas dingusiu. Kaip Kembridžšyro grafystės policija, 2015 metų lapkričio mėnesį buvo pradėtas tyrimas dėl 35-erių Ričardo Puišio žmogžudystės, kai jis dingo be jokių pėdsakų, skelbia BBC.

Policijos teigimu, prieš penkerius metus be pėdsako dingęs ir nužudytu laikytas ūkio darbininkas stebuklingai buvo rastas miškingoje vietovėje kur galimai slėpėsi dėl išnaudojimo.

Atlikus daugybę kratų ir ne kartą prašius visuomenės pagalbos, tyrimas buvo patekęs į aklavietę, kol šių metų birželį policija sulaukė pranešimo, atvedusio į miškingas vietas šalia Visbičo, kur liepos 1 d. buvo rastas slapta gyvenantis bėglys.

Policija įtaria, kad išnaudojimo auka tapęs Ričardas pabėgo 2015 m. rugsėjį, sąmoningai pasislėpė miške ir nutraukė visus ryšius su išoriniu pasauliu, praneša BBC.

Taip pat skaitykite

Populiariausi