Naujienų srautas

Aktualijos2020.05.09 09:00

Emigracijoje gyvenantys muzikantai susiburs koncertuoti internetu

Kol daugelyje pasaulio šalių vis dar uždrausti masiniai renginiai, o atlikėjai negali koncertuoti, muzikantai keliasi į internetinę erdvę. Būtent tokį sprendimą priėmė ir Airijoje gyvenantys atlikėjai – jie gegužės 16 dieną, 17 valandą Airijos ir 19 valandą Lietuvos laiku, surengs koncertą internetu. 

Vienas iš koncerto „Viskas bus gerai“ organizatorių Darius Mileris-Nojus LRT.lt pasakojo, kad jis pats jau kurį laiką muzikuoja socialiniame tinkle „Facebook“ ir pastebėjo, jog tokie koncertai dabar tapo tik prasmingesni.

„Gyvendamas karantine kurį laiką galvojau apie koncertą tiesioginiame eteryje, kuris suvienytų ir daugiau atlikėjų. Taip Lietuvos ambasadorius Airijoje Egidijus Meilūnas man pasiūlė suorganizuoti tokį koncertą internetu“, – pasakojo pašnekovas.

D. Mileris prisiminė, kad viskas prasidėjo, kuomet dar balandį jis sukūrė dainą „Pabūk su savimi“ pagal Rasos Kochanauskaitės-Ražienės žodžius. Tada kūrinį nuotoliniu būdu jis sudainavo su kitais atlikėjais.

">

„Tad šis koncertas, apie kurį mes ir kalbame, yra visus muzikantus vienijančios idėjos tęsinys ir kartu dovana lietuviams visame pasaulyje“, – pridūrė atlikėjas, geriau žinomas Nojaus slapyvardžiu.

Visi norintieji šį koncertą galės išgirsti Airijos lietuvių kultūros asociacijos „Alka“ „Facebooko“ puslapyje.

Koncerto metu tiesiai iš savo namų pasirodys ir ne vienas praeityje buvęs garsus Lietuvos atlikėjas, tarp kurių Taja, Nojus, Alicija, Jurgita Čepkauskė, Jonas Kriauklys, Eglė Ella Darcy, Eimantas Didžbalis, Rita Kundrotaitė Šilas ir kt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi