captcha

Jūsų klausimas priimtas

Konkursas generalinio direktoriaus pareigoms užimti

VŠĮ LIETUVOS NACIONALINIO RADIJO IR TELEVIZIJOS TARYBA SKELBIA VIEŠĄ KONKURSĄ EITI

VŠĮ LIETUVOS NACIONALINIO RADIJO IR TELEVIZIJOS GENERALINIO DIREKTORIAUS PAREIGAS

5 METŲ KADENCIJĄ

 

 

Bendrieji reikalavimai pretendentams:

 

1)             būti Lietuvos Respublikos piliečiu;

2)             mokėti lietuvių kalbą ir dar bent vieną iš Europos Sąjungos oficialių kalbų;

3)             būti nepriekaištingos reputacijos. Asmuo nelaikomas nepriekaištingos reputacijos: 

-               jeigu turi neišnykusį teistumą už bet kokį nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą;

-               jei buvo atleistas iš darbo, einamų pareigų ar praradęs teisę verstis atitinkama veikla už tai, kad neatitiko įstatymuose keliamų nepriekaištingos reputacijos reikalavimų, ar už teisės aktuose nustatytų etikos normų pažeidimus, ir nuo šio fakto yra praėję mažiau negu 3 metai;

-               jeigu buvo atleistas iš darbo, einamų pareigų arba praradęs teisę verstis atitinkama veikla už šiurkštų darbo, tarnybos tvarkos ar kitokį šiurkštų pažeidimą, ir nuo šio fakto yra praėję mažiau negu 3 metai.

Teikdamas dokumentus dalyvauti viešame konkurse, pretendentas raštu patvirtina, kad nėra jokių aplinkybių, dėl kurių gali kilti abejonių dėl jo reputacijos.

 

Specialieji reikalavimai pretendentams:

 

1)             privaloma turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą – magistro arba jam prilygintą laipsnį;

2)             turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį;

3)             pretendentas turi  išmanyti  Lietuvos kultūros politiką ir strategiją, jam turi būti žinoma LRT valstybinė programų strategija;

4)             pretendentas turi žinoti LR Konstitucijos, LR visuomenės informavimo įstatymo, LR Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo turinį, išmanyti Visuomenės informavimo etikos kodekso, Europos Sąjungos teisės aktų visuomeninių transliuotojų reglamentavimo srityje, Europos transliuotojų sąjungos statuto reikalavimus.

 

 

Pretendentų atrankos būdas: veiklos programos pristatymas ir atsakymai į LRT tarybos narių klausimus. Pristatyti programą ir atsakyti į LRT tarybos narių klausimus kviečiami tik nurodytus reikalavimus atitinkantys ir laiku dokumentus pateikę pretendentai. Informacija apie pokalbio laiką ir vietą  su nustatytus reikalavimus atitinkančiais pretendentais išsiunčiama elektroniniu paštu, nurodytu kiekvieno pretendento prašyme dalyvauti viešame konkurse.

 

Pretendentai privalo pateikti šiuos atspausdintus dokumentus:

 

1)             prašymą leisti dalyvauti konkurse (formą rasite čia);

2)             asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3)             išsilavinimą liudijančio dokumento kopiją;

4)             gyvenimo ir darbinės veiklos aprašymą;

5)             užpildytą nepriekaištingos reputacijos deklaraciją (formą rasite čia);

6)             pagal LR viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus užpildytą, atspausdintą ir pasirašytą privačių interesų deklaraciją;

7)             veiklos programą, parengtą pagal LRT valstybinę programų strategiją.

 

Dokumentai priimami 30 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo dienos (iki 2018 m. vasario 28 d., 17 val. ) adresu: VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, S. Konarskio g. 49, Vilnius, LRT tarybos referentė Irena Čivienė, 127 kabinetas.

 

Dokumentai gali būti siunčiami registruotu laišku, per kurjerį arba pristatomi tiesiogiai skelbime nurodytam asmeniui (pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val., pietų pertrauka – 12.00–12.45 val.) užklijuotame voke, nenurodant teikiančio asmens vardo ir pavardės, ant voko užrašant tokį tekstą: „LRT tarybai. Dokumentai viešam konkursui eiti VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pareigas“.

 

Išsamesnė informacija apie konkursą: tel. (8 5) 236 32 00, el. paštu irena.civiene@lrt.lt ir internete adresu www.lrt.lt.

 

Prašome susipažinti su generalinio direktoriaus rinkimų tvarka (DOC, PDF). 

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...