captcha

Jūsų klausimas priimtas

Misija ir visuomeniniai tikslai

LRT samprata ir statusas, paskirtis, veiklos principai, radijo ir televizijos programų reikalavimai nustatyti LRT įstatymu. LRT paskirtį apibrėžia organizacijos misija, kuri realizuojama įgyvendinant visuomeninius jos tikslus. LRT visuomeniniai tikslai nėra konkrečiai įvardyti LRT įstatyme, bet rengiant 2018–2022 m. LRT strategiją suformuluoti vadovaujantis šio dokumento nuostatomis.

LRT MISIJA

Tarnauti visuomenei, teikiant objektyvią, patikimą informaciją šalyje ir pasaulyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms, kurti ir transliuoti profesionalias šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, telkiančias ir vienijančias pažangai.

VISUOMENINIAI TIKSLAI

1.      Skatinti darnios, bendruomeniškos ir pilietiškos Lietuvos plėtrą, telkti ir vienyti Lietuvos žmones bendriems siekiams.

2.      Puoselėti nacionalinę kultūrą ir kalbą, ugdyti brandžią tautinę tapatybę, didžiavimąsi Lietuva.

3.      Informuoti apie Lietuvą ir pasaulį, skatinti visuomenės kūrybiškumą, kritinį mąstymą, poreikį mokytis visą gyvenimą.

4.      Būti moderniausių komunikacijos technologijų lydere. 

VERTYBĖS IR VIZIJA

LRT vizijos pagrindas – vertybės, kurios įprasmina visuomeninio transliuotojo veiklą. Nuoseklus šių vertybių laikymasis kuria LRT savitumą ir išskiria LRT iš kitų medijos kūrėjų.

VERTYBĖS

 

 

LRT VIZIJA

Būti patikimiausia, įtakingiausia ir moderniausia visuomenės informavimo priemone.

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...