captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apie LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – didžiausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus, 3 radijo programas ir interneto portalą. 

Mūsų stiprybė – programų ir kanalų įvairovė, kur kiekvienas gali rasti sau artimas laidas ir temas. 

Plačiajai auditorijai skirtus LRT TELEVIZIJĄ, LRT TELEVIZIJĄ HD, LRT RADIJĄ, interneto portalą LRT.LT papildo savo žiūrovą ir klausytoją išsiugdę specializuoti kanalai. 

 

LRT pirmoji Baltijos šalyse pradėjo transliuoti aukštosios raiškos formatu – 2015 m. sausį prasidėjo LRT HD transliacijos. 2016 m. birželį Lietuvoje pradėjus veikti naujam antžeminiam tinklui pradėtas transliuoti pirmas nemokamas aukštos raiškos (HD) nacionalinės aprėpties kanalas LRT TELEVIZIJA HD, 2017 rugsėjį – LRT KULTŪRA HD.

LRT – viena inovatyviausių žiniasklaidos priemonių regione. Be HD kanalo, pirmieji pradėjome kurti išmaniąsias programėles projektams ir tiesioginėms transliacijoms,  filmuoti virtualios realybės technika (VR, arba 360 laipsnių). 

2018 metais LRT pristatė moderniausias Lietuvoje kilnojamosios televizijos stotis KTS-X ir KTS-mini. Pastaroji kilnojama televizijos stotis yra vienintelė Lietuvoje, turinti palydovinę perdavimo įrangą. 

LRT pirmoji iš transliuotojų sukūrė svetainę Youtube tinkle, aktyviai veikia socialiuose tinkluose. Šiuo metu „Facebook‘e“ turime daugiau nei 150 tūkst. sekėjų, o „Instagram‘e“ mūsų įrašus mato jau daugiau nei 7 tūkst. platformos vartotojų.

Visus LRT kanalus internetu (portale LRT.lt arba atsisiuntus programėlę išmaniuosiuose įrenginiuose) galima matyti ir girdėti  tiesiogiai.

Visas LRT laidas ir transliacijas žiūrovams bei klausytojams patogiu metu galima rasti portalo LRT.lt Mediatekoje. Įrašų skaičius joje jau perkopė 100 000.

Pirmieji Lietuvoje sukūrėme klausimų-komentarų-skundų žiniasklaidos priemonei skiltį „Bendraukime“. Į specialioje platformoje įrašytus portalo lankytojų komentarus LRT komanda savo žiūrovams bei klausytojams atsako per 14 kalendorinių dienų, šitaip stengdamasi laikytis skaidrumo, aiškumo ir bendruomeniškumo principų.

Mus, dirbančius LRT – kuriančius laidas, pranešančius žinias televizijos ir radijo eteryje ar interneto portale vienija tos pačios pamatinės vertybės: žodžio ir kūrybos laisvė, nepriklausomybė, objektyvumas, nešališkumas, sąžiningumas, pagarba visuomenei, žmogui, Lietuvos ir pasaulio kultūros paveldui.

Siekiame, kad prekės ženklas LRT būtų kokybės ir objektyvumo garantas. Ženklas žiūrovui, klausytojui ar interneto vartotojui, jog kanalas, kurį jis pasirinko, yra visuomeninio transliuotojo dalis, o jo pateikiama informacija yra objektyvi, tiksli, nešališka ir nėra veikiama jokių kitų, išskyrus visuomenės, interesų.

Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų. 

LRT žiūrimumas ir klausomumas, kaip taisyklė, ypač išauga svarbių Lietuvai ar pasauliui įvykių metu. Apie tai, kas svarbiausia, auditorija pageidauja išgirsti ar pamatyti per nacionalinį kanalą.

Kelionė laiku: LRT RADIJAS

Kelionė laiku: LRT TELEVIZIJA

Būkite su LRT, nes čia visada tai, kas svarbiausia. 

Drąsūs, ryžtingi, veiklūs ir veržlūs Lietuvos žmonės yra LRT įkvėpimas imtis naujų iššūkių, nuolat tobulėti bei peržengti jau atrastas galimybių ribas.

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close