captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apie LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – didžiausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus, 3 radijo programas ir interneto portalą. 

Mūsų stiprybė – programų ir kanalų įvairovė, kur kiekvienas gali rasti sau artimas laidas ir temas. 

Plačiajai auditorijai skirtus LRT TELEVIZIJĄ, LRT TELEVIZIJĄ HD, LRT RADIJĄ, interneto portalą LRT.LT papildo savo žiūrovą ir klausytoją išsiugdę specializuoti kanalai. 

 

LRT pirmoji Baltijos šalyse pradėjo transliuoti aukštosios raiškos formatu – 2015 m. sausį prasidėjo LRT HD transliacijos. 2016 m. birželį Lietuvoje pradėjus veikti naujam antžeminiam tinklui pradėtas transliuoti pirmas nemokamas aukštos raiškos (HD) nacionalinės aprėpties kanalas LRT TELEVIZIJA HD, 2017 rugsėjį – LRT KULTŪRA HD.

LRT – viena inovatyviausių žiniasklaidos priemonių regione. Be HD kanalo, pirmieji pradėjome kurti išmaniąsias programėles projektams ir tiesioginėms transliacijoms,  filmuoti virtualios realybės technika (VR, arba 360 laipsnių). 

LRT pirmoji iš transliuotojų sukūrė svetainę Youtube tinkle, aktyviai dalyvauja socialiuose tinkluose (Facebook’e turime 130 000 sekėjų).

Visus LRT kanalus internetu (portale LRT.lt arba atsisiuntus programėlę išmaniuosiuose įrenginiuose) galima matyti ir girdėti  tiesiogiai.

Visas LRT laidas ir transliacijas vėliau galima rasti portalo LRT.lt Mediatekoje. Įrašų skaičius joje jau pasiekė 70 000.

Mus, dirbančius LRT – kuriančius laidas, pranešančius žinias televizijos ir radijo eteryje ar interneto portale vienija tos pačios pamatinės vertybės: žodžio ir kūrybos laisvė, nepriklausomybė, objektyvumas, nešališkumas, sąžiningumas, pagarba visuomenei, žmogui, Lietuvos ir pasaulio kultūros paveldui.

Siekiame, kad prekės ženklas LRT būtų kokybės ir objektyvumo garantas. Ženklas žiūrovui, klausytojui ar interneto vartotojui, jog kanalas, kurį jis pasirinko, yra visuomeninio transliuotojo dalis, o jo pateikiama informacija yra objektyvi, tiksli, nešališka ir nėra veikiama jokių kitų, išskyrus visuomenės, interesų.

Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų. 

LRT žiūrimumas ir klausomumas, kaip taisyklė, ypač išauga svarbių Lietuvai ar pasauliui įvykių metu. Apie tai, kas svarbiausia, auditorija pageidauja išgirsti ar pamatyti per nacionalinį kanalą.

Kelionė laiku: LRT RADIJAS

Kelionė laiku: LRT TELEVIZIJA

Būkite su LRT, nes čia visada tai, kas svarbiausia. 

Čia Lietuva. Čia LRT.

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...