Antrasis piešinių konkurso „Mano Lietuva“ etapas prasidėjo! Visus dalyvaujančių skirtingų amžiaus kategorijų dalyvių darbus galite rasti paspaudę šias nuorodas:

Piešinių konkursas vaikams – „Mano Lietuva“

Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Lietuvos radijas ir televizija organizuoja piešinių konkursą vaikams „Mano Lietuva“. LRT kviečia visus jaunuosius menininkus sukurti savo Lietuvos piešinį. Ar tai būtų žaliuojantys miškai, ar miesto dangų remiantys namų stogai – kiekvienas darbas yra įdomus ir prasmingas.

Konkursas vyks trimis etapais. Pirmasis prasidės jau gegužės 2 dieną ir tęsis iki birželio 9 dienos. Viso jo metu vaikai gali siųsti savo darbus. Komisijos atrinkti darbai birželio 19 - liepos 9 dienomis bus publikuojami lrt.lt/vaikams puslapyje. Čia paskelbtus piešinius vertins puslapio lankytojai. Iš 10 kiekvienoje amžiaus kategorijoje daugiausiai balsų surinkusių piešinių liepos 16 dieną komisija išrinks tris pagrindinių prizų laimėtojus. Mažiausiųjų grupės nugalėtojas bus apdovanotas paspirtuku, 6-8 metų – riedučiais, o vyriausiųjų nugalėtojo laukia riedlentė. Kitų devynių daugiausiai lankytojų balsų surinkusių vaikų laukia lrt.lt/vaikams piešimo rinkiniai ir termo puodeliai.

Kviečiame dalyvauti!

Konkurso taisykles rasi paspaudęs čia

Daugiau informacijos telefonu: 85 236 3159

Patikrink ir kitas kategorijas!