Šiandien Vilniuje+7°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Leonardas 2“ (Leonardo 2)

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį 10.55 val. kviečiame žiūrėti naują BBC vaidybinį serialą visai šeimai „Leonardas“, pasakojantį apie savo laiką pralenkusio genialiojo kūrėjo Leonardo da Vinčio jaunystės nuotykius ir kovą su priešais.  

„Čaplinas“ (Chaplin & Co)

Kas galėjo pamanyti, kad nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas grįš? Tik šįkart jis linksmins mažuosius žiūrovus. Didysis svajotojas ir visų gelbėtojas Čarlis Čaplinas kartu su geriausiu draugu Vaikiu nuolat prisiverda košės: žiūrėk, apverčia dekoracijas filmavimo aikštelėje ar žaisdamas krepšinį...

„Džiunglių knyga“ (Jungle Book)

Mauglis, Balu, Bagira, Širchanas, jau daugiau nei šimtmetį visame pasaulyje gerai žinomi Radjardo Kiplingo sukurti personažai atgyja naujame seriale vaikams „Džiunglių knyga“.  

„Inspektorius Luisas“ (Lewis)

Kiekvieną šeštadienį 12.55 val. – intriguojanti detektyvinė angliška drama apie policininką Robertą Luisą.

„Miestelio ligoninė“ (The Royal)

Darbo dienomis 9.50 val. per LRT televiziją kviečiame žiūrėti humoro, meilės ir intrigų kupiną britų serialą „Miestelio ligoninė“.  

„Nuodėminga meilė“ (Verbotene Liebe / Wiedersehen auf Mallorca)

Bene populiariausias  ir ilgiausiai gyvuojantis vokiečių serialas „Nuodėminga meilė“ kuriamas jau 20 metų. Kiekvienais metais jis papildomas naujais herojais, naujomis siužetinėmis linijomis . Stilingos ir lengvos istorijos šį kartą nutviekstos ispaniškos saulės ir žavingų aktorių.  

Animalija (Animalia). Animacinis serialas.

Prieš mus atsivers pasaulis, taip nepanašus į mūsiškį. Jis kupinas paslapčių, atradimų ir nuostabių daiktų. Animalijoje karaliauja gyvūnai, kurie patys kuria savo taisykles. Tai labai išsivysčiusi civilizacija, besinaudojanti naujausiomis technologijomis. Gyvūnai tiesia kelius, stato namus, čia važinėja...

Įstabioji Indija (Wildest India). Pasaulio dokumentika.

Indija mus žavi ne tik egzotiškais vietovaizdžiais, bet ir niekur kitur neaptinkamais gamtos turtais. Šis serialas nukels į pačius paslaptingiausius šios nepaprastos šalies kampelius: Himalajus, Taro dykumą, Gangos lygumą, Gatų kalnus, papasakos apie senovinių, unikalių tenai įsikūrusių genčių gyvenimą, apie...

„Komisaras Reksas“ (Kommissar Rex)

Tikrasis jo vardas Redžinaldas fon Ravenhorstas ir pasaulį jis išvydo elitiniame Vienos šunyne. Jis dirba Vienos policijos Žmogžudysčių tyrimų skyriuje, yra šio skyriaus darbuotojų numylėtinis, meiliai vadinamas komisaru Reksu.   
1 2