• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Kobra 11“ (Alarm für Cobra 11– Die Autobahnpolizei)

Kas sakė, kad įtempto siužeto veiksmo serialams LRT eteryje ne vieta? Vieta, jei tai – vokiečių „Kobra 11“, pavergusi televizijos žiūrovus daugiau kaip trisdešimtyje pasaulio šalių.  

„Aviukas Šonas“ (Shaun the Sheep)

Gerą nuotaiką savaitgalio rytais jums dovanos trumpų animacinių filmukų serija apie aviuką Šoną ir  nepaprastą avių bandą, gyvenančią  vienoje anglų fermoje. Čia avys džiaugiasi gyvenimu – mankštinasi, šoka diskotekose, maudosi baseine, tapo dailės kūrinius, perkasi picą, lanko cirką ir muges, net...

„Džeronimas“ (Geronimo Stilton)

Serialas sukurtas populiarių itališkų knygučių apie peliukus motyvais. Kalbanti pelė  Džeronimas Stiltonas gyvena Naujapelyje ir dirba  laikraščio „Graužikų aidas“  vyriausiuoju redaktorium. Džeronimas nervingas, švelnus, svajoja apie ramų ir nepavojingą gyvenimą, bet nuotykiai jam...

„Agatos Kristi kolekcija. Puaro“ (Agatha Christie: Poirot)

Keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos premijomis BAFTA apdovanotas serialas Agatos Kristi kūrinių motyvais. 

„Šerlokas“ (Sherlock)

12 BAFTA premijų , 17 EMMY nominacijų pelnęs, į geriausų pasaulio serialų dešimtuką įtrauktas „Šerlokas“ – nuo vasario 9-osios per LRT TELEVIZIJĄ. Sekmadieniais 21.15 val.

„Šnipai“ (Spooks)

BAFTA ir daugybę kitų padovanojimų pelnęs britų kriminalinis serialas.

„Senis“ (Der Alte)

Darbo dienomis 00.15 val. kviečiame žiūrėti kultinį vokiečių serialą „Senis“. Naujausios serijos!

„Komisaras Reksas“ (Kommissar Rex)

Tikrasis jo vardas Redžinaldas fon Ravenhorstas ir pasaulį jis išvydo elitiniame Vienos šunyne. Jis dirba Vienos policijos Žmogžudysčių tyrimų skyriuje, yra šio skyriaus darbuotojų numylėtinis, meiliai vadinamas komisaru Reksu.   

„Naisių vasara“

Ištikimų žiūrovų būrį turintis televizijos serialas „Naisių vasara“ skaičiuoja jau 5-ąjį sezoną. Komerciniame kanale išpopuliarėjusi telenovelė nuo Naujųjų metų rodoma per LRT televiziją.

„Miestelio ligoninė“ (The Royal)

Nuo sausio 16-osios darbo dienomis 12 val. kviečiame žiūrėti humoro, meilės ir intrigų kupiną britų serialą „Miestelio ligoninė“.  
1 2