Šiandien Vilniuje+5°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Gyvenimo kelias (Life Story ). Pasaulio dokumentika.

Šešių dalių dokumentinių filmų cikle, kurį kuriant prisidėjo garsus britų gamtininkas seras Deividas Atenboras, pamatysime, kaip gyvūnai žengia pirmuosius žingsnius ir auga, įgyja svarbios patirties ir pradeda savarankišką gyvenimą, stengiasi įsitvirtinti tarp gentainių ir kovoja dėl partnerių, kol galiausiai susilaukia...

„Šokis ant ašmenų“ (Dancing on the Edge)

Keturis šeštadienius iš eilės – trims „Auksinių gaublių“ apdovanojimams nominuota britų drama „Šokis ant ašmenų“.

„Leonardas 1“ (Leonardo 1)

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį 10.55 val. kviečiame žiūrėti naują BBC vaidybinį serialą visai šeimai „Leonardas“, pasakojantį apie savo laiką pralenkusio genialiojo kūrėjo Leonardo da Vinčio jaunystės nuotykius ir kovą su priešais.  

„Čaplinas“ (Chaplin & Co)

Kas galėjo pamanyti, kad nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas grįš? Tik šįkart jis linksmins mažuosius žiūrovus. Didysis svajotojas ir visų gelbėtojas Čarlis Čaplinas kartu su geriausiu draugu Vaikiu nuolat prisiverda košės: žiūrėk, apverčia dekoracijas filmavimo aikštelėje ar žaisdamas krepšinį...

„Agatos Kristi kolekcija. Puaro“ (Agatha Christie: Poirot)

Keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos premijomis BAFTA apdovanotas serialas Agatos Kristi kūrinių motyvais. 

„Akis už akį“ (Leverage 2)

Buvęs draudimo kompanijos tyrėjas Neitas Fordas nusivylė JAV teismų sistema. Jis suprato, kad tikrųjų vagių, kurie vagia milijonus, tiesiog neįmanoma patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Neitas pats nutaria tapti teisėju ir surenka neįprastą penkių specialistų komandą.   

„Džiunglių knyga“ (Jungle Book)

Mauglis, Balu, Bagira, Širchanas, jau daugiau nei šimtmetį visame pasaulyje gerai žinomi Radjardo Kiplingo sukurti personažai atgyja naujame seriale vaikams „Džiunglių knyga“.  

„Inspektorius Luisas“ (Lewis)

Kiekvieną šeštadienį 12.55 val. – intriguojanti detektyvinė angliška drama apie policininką Robertą Luisą.

„Miestelio ligoninė“ (The Royal)

Darbo dienomis 9.50 val. per LRT televiziją kviečiame žiūrėti humoro, meilės ir intrigų kupiną britų serialą „Miestelio ligoninė“.  

„Tatonka ir mažieji draugai“ (Les légendes de Tatonka)

Jungtinių Amerikos Valstijų Jeloustouno nacionaliniame parke gyvenantis didžiulis vienišas bizonas Tatonka moko Vandžį, Nunpą, Jamni ir Topą – keturis nutrūktgalvius vilkiukus – gyvenimo laukinėje gamtoje paslapčių. Mažyliai patiria, kad keičiantis metų laikams gamtoje gali grėsti vis kitokių pavojų.  
1 2