Šiandien Vilniuje+2°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Čaplinas“ (Chaplin & Co)

Kas galėjo pamanyti, kad nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas grįš? Tik šįkart jis linksmins mažuosius žiūrovus. Didysis svajotojas ir visų gelbėtojas Čarlis Čaplinas kartu su geriausiu draugu Vaikiu nuolat prisiverda košės: žiūrėk, apverčia dekoracijas filmavimo aikštelėje ar žaisdamas krepšinį...

„Agatos Kristi kolekcija. Puaro“ (Agatha Christie: Poirot)

Keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos premijomis BAFTA apdovanotas serialas Agatos Kristi kūrinių motyvais. 

„Akis už akį“ (Leverage 2)

Buvęs draudimo kompanijos tyrėjas Neitas Fordas nusivylė JAV teismų sistema. Jis suprato, kad tikrųjų vagių, kurie vagia milijonus, tiesiog neįmanoma patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Neitas pats nutaria tapti teisėju ir surenka neįprastą penkių specialistų komandą.   

„Džiunglių knyga“ (Jungle Book)

Mauglis, Balu, Bagira, Širchanas, jau daugiau nei šimtmetį visame pasaulyje gerai žinomi Radjardo Kiplingo sukurti personažai atgyja naujame seriale vaikams „Džiunglių knyga“.  

„Hartlando užuovėja“ (Heartland). Naujos serijos. 6 sezonas

Tarp kalnų įsikūręs Hartlandas – unikali vieta, kur gydomi praeities randai, o išsigandę ir patyrę prievartą arkliai mokosi iš naujo pasitikėti žmonėmis   .

„Inspektorius Luisas“ (Lewis)

Kiekvieną šeštadienį 12.55 val. – intriguojanti detektyvinė angliška drama apie policininką Robertą Luisą.

„Miestelio ligoninė“ (The Royal)

Darbo dienomis 9.50 val. per LRT televiziją kviečiame žiūrėti humoro, meilės ir intrigų kupiną britų serialą „Miestelio ligoninė“.  

„Tatonka ir mažieji draugai“ (Les légendes de Tatonka)

Jungtinių Amerikos Valstijų Jeloustouno nacionaliniame parke gyvenantis didžiulis vienišas bizonas Tatonka moko Vandžį, Nunpą, Jamni ir Topą – keturis nutrūktgalvius vilkiukus – gyvenimo laukinėje gamtoje paslapčių. Mažyliai patiria, kad keičiantis metų laikams gamtoje gali grėsti vis kitokių pavojų.  

„Nuodėminga meilė“ (Verbotene Liebe / Wiedersehen auf Mallorca)

Bene populiariausias  ir ilgiausiai gyvuojantis vokiečių serialas „Nuodėminga meilė“ kuriamas jau 20 metų. Kiekvienais metais jis papildomas naujais herojais, naujomis siužetinėmis linijomis . Stilingos ir lengvos istorijos šį kartą nutviekstos ispaniškos saulės ir žavingų aktorių.  

„Ten, kur namai“ (A Place to Call Home)

Veiksmas prasideda 1953 metais ir pasakoja apie medicinos seserį Sarą Adams, patrauklią ir protingą vidutinio amžiaus moterį. Prieš 20 metų iš Australijos išvykusi gyventi į Angliją, ji gauna tetos laišką ir yra priversta grįžti.   
1 2