Šiandien Vilniuje+15°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Agatos Kristi kolekcija. Puaro“ (Agatha Christie: Poirot)

Keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos premijomis BAFTA apdovanotas serialas Agatos Kristi kūrinių motyvais. 

„Šnipai“ (Spooks)

BAFTA ir daugybę kitų padovanojimų pelnęs britų kriminalinis serialas.

„Senis“ (Der Alte)

Darbo dienomis 01.30 val. kviečiame žiūrėti kultinį vokiečių serialą „Senis“. Naujausios serijos!

„Komisaras Reksas“ (Kommissar Rex)

Tikrasis jo vardas Redžinaldas fon Ravenhorstas ir pasaulį jis išvydo elitiniame Vienos šunyne. Jis dirba Vienos policijos Žmogžudysčių tyrimų skyriuje, yra šio skyriaus darbuotojų numylėtinis, meiliai vadinamas komisaru Reksu.   

„Naisių vasara“

Ištikimų žiūrovų būrį turintis televizijos serialas „Naisių vasara“ skaičiuoja jau 5-ąjį sezoną. Komerciniame kanale išpopuliarėjusi telenovelė nuo Naujųjų metų rodoma per LRT televiziją.

„Mažasis princas“ (The Little Prince)

Šeštadieniais ir sekmadieniais 9.25 val.  – prancūzų animacijos premjera: „Mažasis princas“

Didžiosios visatos paslaptys su Morganu Frimanu (Through the Wormhole with Morgan Freeman)

Kartu su garsiu aktoriumi „Oskaro“ laureatu Morganu Frimanu keliausime per erdvės ir laiko tunelį, būties esmės paradoksus. Pasitelkę naujausius mokslo pasiekimus autoriai bando ieškoti atsakymo į amžinus žmoniją kankinančius klausimus, minti painiausias mįsles, skverbtis į giliausias žmonijos būties paslaptis. Kaip...

„Šnipai“ (Spooks)

Nuo kovo 25-osios antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 23.15 val. per LRT televiziją – BAFTA kino premija apdovanotas britų kriminalinis serialas „Šnipai“.

„Čaplinas“ (Chaplin & Co)

Kas galėjo pamanyti, kad nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas grįš? Tik šįkart jis linksmins mažuosius žiūrovus. Didysis svajotojas ir visų gelbėtojas Čarlis Čaplinas kartu su geriausiu draugu Vaikiu nuolat prisiverda košės: žiūrėk, apverčia dekoracijas filmavimo aikštelėje ar žaisdamas krepšinį...

Didžiosios migracijos (Great Migrations)

Šis dokumentinis serialas suteiks galimybę tapti nuostabaus gamtos reiškinio liudininkais. Tai pasakojimas apie masines gyvūnų migracijas po mūsų žemę. Įvairiausi gyvūnijos pasaulio atstovai leidžiasi į rizikingas ir varginančias keliones, kad tik išliktų žemėje kaip rūšis.   
1 2