Šiandien Vilniuje+10°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

„Agatos Kristi kolekcija. Puaro“ (Agatha Christie: Poirot)

Keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos premijomis BAFTA apdovanotas serialas Agatos Kristi kūrinių motyvais. 

„Šnipai“ (Spooks)

BAFTA ir daugybę kitų padovanojimų pelnęs britų kriminalinis serialas.

„Senis“ (Der Alte)

Darbo dienomis 01.30 val. kviečiame žiūrėti kultinį vokiečių serialą „Senis“. Naujausios serijos!

„Komisaras Reksas“ (Kommissar Rex)

Tikrasis jo vardas Redžinaldas fon Ravenhorstas ir pasaulį jis išvydo elitiniame Vienos šunyne. Jis dirba Vienos policijos Žmogžudysčių tyrimų skyriuje, yra šio skyriaus darbuotojų numylėtinis, meiliai vadinamas komisaru Reksu.   

„Naisių vasara“

Ištikimų žiūrovų būrį turintis televizijos serialas „Naisių vasara“ skaičiuoja jau 5-ąjį sezoną. Komerciniame kanale išpopuliarėjusi telenovelė nuo Naujųjų metų rodoma per LRT televiziją.

„Šnipai“ (Spooks)

Nuo kovo 25-osios antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 23.15 val. per LRT televiziją – BAFTA kino premija apdovanotas britų kriminalinis serialas „Šnipai“.

„Čaplinas“ (Chaplin & Co)

Kas galėjo pamanyti, kad nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas grįš? Tik šįkart jis linksmins mažuosius žiūrovus. Didysis svajotojas ir visų gelbėtojas Čarlis Čaplinas kartu su geriausiu draugu Vaikiu nuolat prisiverda košės: žiūrėk, apverčia dekoracijas filmavimo aikštelėje ar žaisdamas krepšinį...

„Afrika“ (Africa)

Sekmadieniais 13 val. – nepakartojamo grožio dokumentika apie Afriką. Filmą pristato garsus mokslininkas ir keliautojas, laidų vedėjas Deividas Atenboras; jis yra ir  filmo kūrėjas bei scenaristas.

Istorinis fantastinis britų serialas „Da Vinčio demonai“ (Da Vinci’s Demons)

Šeštadieniais 23.00 val. per LRT televiziją – istorinis fantastinis britų serialas „Da Vinčio demonai“. Serialas, kurio pirmąjį sezoną pristatome rugsėjo 6 d., 2013 m. jau pelnė du Primetime Emmy apdovanojimus.