captcha

Jūsų klausimas priimtas

Užsienio kino perlai

Naująjį sezoną LRT pasiūlys daug kokybiškos ir naujos užsienio produkcijos. Ekrane žibės ryškiausios pasaulio kino žvaigždės.

  • Sekmadieniais iškart po „Panoramos” – linksmos, nuoširdžios komedijos, tokios kaip „Amelija iš Monmartro”,  ir Rowano Atkinsono  – „Pono Byno” nuotykiai Džeimso Bondo kailyje filme „Džonis Inglišas”. Taip pat žiūrovus džiugins kostiuminės romantinės dramos, meilės istorijos –  tokios kaip „Ana Karenina” su Keira Knightley, „Įsimylėjęs Šekspyras”, kuris laimėjo 7 Oskarus, „Marija Antuanetė”, „Adelinos amžius” su Harrisonu Fordu ir Blake Lively bei daugelis kitų pasaulį užkriavusių kino hitų.
  • Ketvirtadieniais – išskirtinės dramos: politinės, istorinės, karinės, biografinės. Jų žvaigždės – Angelina Jolie, Antonio Banderas, Danielis Craigas, Harrisonas Fordas.
  • Trečiadieniais po „Auksinio proto” – italų kino magija. Per pastaruosius penkerius metus sukurti žymių režisierių, skirtingų žanrų ir temų filmai: dramos, satyros ir net kriminalinis miuziklas „Neapolio dainos". Bus puiki proga pamatyti keturis filmus, kuriuose vaidina filmo „Didis grožis” žvaigždė Tony Servillo.
  • Šventėms – animaciniai filmai, tokie kaip „Loraksas” arba „Aviukas Šonas”, miuziklai – tokie kaip „Vargdieniai” su Hugh Jackmanu arba „Mamma Mia” su Meryl Streep.


Naująjį sezoną planuojama parodyti išskirtinius mini serialus. Naujausias ir itin puošnus lenkų muzikinis serialas apie tarpukario Lenkijos pramogų pasaulį „BODO”. Po jo bus rodomas naujas holivudinis serialas „Drakula”. Šiam pasibaigus – naujausias europietiškas serialas „Medičiai”. Tai Epas apie galingiausios dinastijos susiformavimą, kuri iš esmės paskatino Renesanso atsiradimą.

Anonsai

 
 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...