captcha

Jūsų klausimas priimtas

Australijoje gyvenanti Rita Baltušytė. LTV1

„Ryto suktinis“ vieši pas Ritą Baltušytę Sidnėjuje

Vedėjai:
Australijoje gyvenanti Rita Baltušytė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šiemet 90 metų minėsiantis dievdirbys Vaclovas Papšys iš Didžiasalio papasakos apie savo medžio skulptūras, kryžius, altorėlius, kieme pastatytą koplytėlę ir apie melioracijos sunaikintą, bet iš prisiminimų nagingomis rankomis prikeltą gimtąjį kaimą su gyventojais.

Australijoje gyvenanti Rita Baltušytė dalysis gražiomis mintimis ir svajonėmis, meile Lietuvai. Pro savo langus tarsi ant delno matydama visą Sidnėjaus miestą, žymaus lietuvių rašytojo dukra dar kartą palinkės kuo dažniau ištarti žodį „Lietuva“.

Susipažinsime su lietuvių sodybos Sidnėjuje gyventojais žavingais senjorais. Lietuvių namai – tarsi lietuviškas kaimas, apsuptas tikrais lietuviškais darželiais su žaliuojančiom rūtom, vilioja lietuvių senjorus. Besidžiaugdami savo augalais ir tikra bendryste, lietuvių sodybos gyventojai čia atranda tikrąją savo dienų prasmę.

Maratonus lengvai įveikianti garbės konsulė Australijoje Ginta Marija Viliūnas dalysis ne tik šios šalies įdomybėmis, bet ir savo pomėgiais, darbais bei pamąstymais.

Sužinosime, kaipgi dirba Australijoje Adelaidės radijas.  

Laidą veda Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close