captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

„Durys atsidaro“: „Sevilijos kirpėjas“ – LNOBT scenoje

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šią operą Rossinis parašė per 20 dienų. Pirmą kartą ji buvo pastatyta per 14. Iki šiandien ši opera yra populiariausių ir dažniausiai statomų dešimtuke, o pati muzika gyva ne tik teatre, bet ir už jos ribų – Figaro arija skamba telefonai, o į Seviliją dėl to plūsta didesni turistų srautai. Toks guvus ir žaismingas „Sevilijos kirpėjas“ ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Tradiciškai kasmet balandžio 1-ąją Lietuvos visuomenei pristatoma humoristinių piešinių ir karikatūrų paroda. Šį kartą Vilniuje, Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje. Ir šį kartą karikatūrų konkurso tema – „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“. Ir šį kartą linksmai kalbame su vienu iš parodos rengėjų – karikatūristu Jonu Varnu.

„Auksinis scenos kryžius“ – svarbiausias Lietuvoje teatro apdovanojimas, nuo 1992 metų kasmet teikiamas nusipelniusiems dramos, operos ar šokio kūrėjams. Kasmet kovo 27-ąją, teatro dieną, apdovanojami tie, kurie, sunkiai kopę iki kryžiaus, po to turi ne ką lengviau jį nešti. Su apdovanotu jaunu aktoriumi Dainiumi Jankausku – kelionė nuo scenos kryžiaus iki...

 „Durys atsidaro“. Už jų – šviesi ir prasminga kultūra... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...