captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pasaulinio garso baritonas Dmitrijus Chvorostovskis. LTV2

„Skambantys pasauliai“: N. Kazlaus kalbina D. Chvorostovskį

Vedėjai:
Pasaulinio garso baritonas Dmitrijus Chvorostovskis.
Kada:
Kanalas:
LRT Kultūra
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Pirmadienį televizijos kanalas LRT Kultūra kviečia į susitikimą su pasaulinio garso baritonu Dmitrijumi Chvorostovskiu. Jį laidoje „Skambantys pasauliai“ kalbins operos primadona Nomeda Kazlaus.

Garsiajam rusų baritonui nuolat ploja Milano „La Scalos“, Niujorko „Metropolitano“, Londono „Covent Gardeno“ teatrų žiūrovai. Jo koncertus televizijos tiesiogiai transliavo į 25 pasaulio šalis.

Nomeda Kazlaus pastebi, kad Dmitrijus Chvorostovskis – šeimos žmogus, auginantis 4 vaikus. Jis turi puikius namus Didžiojoje Britanijoje, bet 90 procentų savo laiko praleidžia gastrolėse.

Dmitrijaus Chvorostovskio kelias į pasaulinę sėkmę – Nomedos Kazlaus autorinėje laidoje „Skambantys pasauliai“ pirmadienį 20 val. per LRT Kultūrą.

Primename, kad laida „Skambantys pasauliai“ transliuojama paskutinį kiekvieno mėnesio pirmadienį. Artimiausiose Nomedos Kazlaus laidose svečiuosis britų tenoras Ianas Storey, vokiečių choreografė Sasha Walz, italų dirigentas Walteris Attanasi. Laidos autorė taip pat ketina įamžinti pokalbį su savo mokytoja ir scenos partnere, legendine Montserrat Caballe (Ispanija), vienu garsiausių pasaulio pianistų, F. Šopeno interpretatoriumi Yundi Li (Kinija). 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...