captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Nemira Pumprickaitė. lrt.lt nuotr. LTV1

„Savaitė“

Vedėjai:
Laidos vedėja Nemira Pumprickaitė. lrt.lt nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Kodėl visą kadenciją tylėję, valdantieji prieš rinkimus vėl prabyla apie okupacijos žalos atlyginimą? Ar Lietuva nuosekli, siekdama žalos atlyginimo?

Jei antrosios krizės bangos šmėkla neaplenks Lietuvos, kokia bus jos įtaka ir kaip jai pasirengusi mūsų valstybė? Prognozės bei patarimai valdžiai ir žmonėms. 

Į Londoną be Javtoko. Ką reiškia šis praradimas olimpinei krepšinio rinktinei ir kokios jos galimybės olimpiniame turnyre? 

Šią savaitę Lietuvos olimpinės vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra jau paskelbė galutinę rinktinės sudėtį. Gera žinia, kad po skruostikaulio lūžio į rikiuotę sugrįžo Renaldas Seibutis, o po kelio girnelės uždegimo – Simas Jasaitis. Tačiau rinktinėje ir labai skaudi netektis. Dėl pėdos traumos į Londoną nevyks komandos kapitonas Robertas Javtokas. Ką reiškia „centro“ netekimas likus mažiau nei dviem savaitėms iki olimpinių žaidynių? Kaip tai pakeis rinktinės žaidimą? Pokalbis apie būsimą olimpinį krepšinio turnyrą ir ne tik – su „Savaitės“ svečiu – praeityje garsiu krepšininku, o dabar Maskvos srities „Chimki“ vyriausiuoju treneriu Rimu Kurtinaičiu. 

Savaitės įvykių pulsas Lietuvos televizijos „Savaitėje“ sekmadienį, kai pasibaigs „Panorama“. Vedėja Nemira Pumprickaitė.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...