captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

Nacionalinė paieškų tarnyba: Trijų Karalių proga – laimingi trijų istorijų tęsiniai

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Trijų karalių – dovanų – vakarą trys pasakojimai apie laimingas pabaigas, o teisingiau apie laimingus tęsinius. Trijų istorijų dalyviai ne taip seniai labai nedrąsiai ryžosi prašnekti apie tai, kas ilgus metus jiems nedavė ramybės. Kupini abejonių ir sutrikę žengė į pirmąjį išlauktą susitikimą.

Kas nutiko paskui? Kaip mezgėsi bendravimas su tais, kurių ieškojo?

Mažakalbis Romualdas pavasarį tirtėdamas iš jaudulio studijoje pirmą kartą susitiko su broliu Mariumi, dar didesniu tyleniu, nepratusiu būti viešumoje ir tuo labiau visiems girdint dalintis savo išgyvenimais. Broliai paspaudė vienas kitam ranką ir pasižadėjo kartu patylėti prie mėgiamų ežerų, žvejojant...

Prieš pusmetį Mažeikiuose susitiko dvi dviejų gyvenimo nelepintų žmonių vienatvės. Rasa ir Ričardas. Sesuo ir brolis. Prieš didžiąsias metų šventes, aplankėme Rasą dar kartą. Su žinia, kurios ji, kaip paaiškėjo, nebyliaI tikėjosi ir laukė. 

Na o trečiasis vakaro pasakojimas primins istoriją, kuri tikriausiai privertė tankiau plakti ne vienos moters širdį. Istorija apie buvusius mokinį ir jo mokytoją. Apie taurią, iškentėtą judviejų meilę.

Kęstutis ir Judita. Vyras, kadaise norėjęs apsaugoti mylimąją, ir jo svajonių moteris, tegalėjusi išlieti jausmus ilgesinguose laiškuose. Kiek daugiau nei prieš pusmetį padėjome jiems susitikti. Tikino, esą laimingi.

Metams baigiantis aplankėme juodu dar kartą. Buvo išties smalsu, kas liko už kadro? Kaip per tą pusmetį klostėsi judviejų vėl atgijęs bendravimas? Ką turėjo galvoje Judita, juokaudama, kad keičia nesubrendusį piemenį į subrendusį vyrą? Pagaliau, ar nesigaili, vėl sugrįžę ten, kur prieš kelias dešimtis metų buvo sustoję?

Sausio 6 d., 19.30, Nacionalinė paieškų tarnyba 

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...