captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Lolita Bytautaitė. LTV1

„Durys atsidaro“: fotomenininkai viščiukus skaičiuoja prieš Kalėdas...

Vedėjai:
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šią savaitę Lietuvos fotomenininkai suskaičiavo viščiukus ir pristatė juos visuomenei. Vilniaus rotušėje atidarytos net dvi parodos: apžvalginė paskutinių jų metų fotografijų paroda ir fotografų, gavusių nacionalines premijas, darbų paroda. Ir dar – įteikta Skirmanto Valiulio vardo premija.

Chimera – tai senovės graikų mitinė pabaisa, liūtės, ožkos ir gyvatės hibridas. Penkios raganos-chimeros moterys choreografės Airos Naginevičiūtės naujame šokio spektaklyje keičia pavidalus, peržengdamos įprastus moters grožio rėmus. Lyg karolius verdamos troškimus, iliuzijas ir patirtis jos braižo moters patirčių ir virsmų žemėlapį premjeroje „Chimeros karoliai“.

„Aktorių duetų“ konkursas pernai buvo atgaivintas po beveik dvidešimties metų pertraukos. Šiemet konkursą laimėjo ketvirto kurso Jono Vaitkaus bei Viktorijos Kuodytės auklėtiniai Petras Kuneika ir Karolis Matuliauskas. Tam, kad duetas būtų suvaidintas įtaigiai ir gerai, reikia ne tik gerai vaidinti po vieną, bet ir puikiai pažinoti kitą žmogų esantį scenoje. Susipažinkite, jauni aktoriai Petras ir Karolis.

Palikę artėjančių švenčių rūpesčius, pasinerkite į spalvų, emocijų kupiną kultūrą.

Vedėja Lolita Bytautaitė.

 

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close