captcha

Jūsų klausimas priimtas

Psichologė Edita Čekuolienė<br> LRT.lt nuotr. LTV1

„Ryto suktinyje“ – Editos Čekuolienės patarimai balzakiško amžiaus moterims

Vedėjai:
Psichologė Edita Čekuolienė
LRT.lt nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ prasidės smagia tradicinės muzikos gaida, kuri  šeštadienio rytą visiems pakels ūpą. Instrumentinės folkloro grupės „Vydraga“ muzikantai ne tik grieš, bet ir mintimis pasidalys.

Ukmergės r., Baikšionių kaime, gyvenančio Valento Butkaus kaip tautodailininko pavardė dar prieš dešimt metų nebuvo plačiai žinoma. Drožėjas kūrė sau, dirbo miškininku, tačiau pamažu suprato, kad nori užsiimti tik tuo, prie ko labiausiai linksta širdis. Ir štai rezultatas – prieš kelerius metus tapo parodos „Šventieji ir piligrimai“ laureatu, o parodos „Aukso vainikas“ respublikiniame ture Valento Butkaus skulptūros buvo įvertintos trečiąja vieta. Tautodailininkas pasakos apie savo kūrinius ir skulptūrų ciklus „Šventoji duona“. 

Intriguojančiu pavadiniu išleistos knygos „Flirtas su rudeniu“ puslapius vartys jos autorė psichologė Edita Čekuolienė. Ar iš tiesų tas gyvenimas po keturiasdešimties tampa nelengva našta? Kodėl daugelis tokio amžiaus moterų verksnoja ir nenori keistis? Mielos moterys, patogiai įsitaisykite prieš televizorių ekranus – paliesime daugelį aktualių temų, dosniai dalysimės įvairiausiais labai vertingais patarimais.

Žiūrėkite laidą „Ryto suktinis“ šį šeštadienį 10.30 val.

 

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el.pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...