captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr. LTV1

„Specialus tyrimas“: kas privertė V. Andriukaitį susiimti už galvos?

Vedėjai:
Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Vardas, pavardė, gimimo metai, adresas ir... ligos istorija. Tai asmens duomenys, kuriuos privalu saugoti po devyniais užraktais. Juk nenorėtumėt, kad, pavyzdžiui, apie jūsų vaiko sveikatos problemas sužinotų tie, kam nereikia apie tai žinoti?

Laidos „Specialus tyrimas“ žurnalistai aptiko krūvą Vilniaus Antakalnio poliklinikos dokumentų. Nesaugomos, besimėtančios ant žemės nerakintose buvusio Antakalnio poliklinikos korpuso patalpose – Pauliuko, Laurutės, Agnytės, Volodios ir tūkstančių kitų vilniečių sveikatos istorijos ministrą Vytenį Andriukaitį privertė susiimti už galvos. Kas kaltas, kad ypatingai slaptos ir jautrios pacientų ir medikų paslaptys buvo paliktos likimo valiai?

Kita tema. Penki milijonai litų. Tiek pinigų buvo skirta Jiezno miestelio gimnazijai sutvarkyti. Dar šiemet miestelio jaunimas turėjo sportuoti naujoje salėje, trinti naujus suolus jaukiose, šiuolaikiškai įrengtose klasėse. Šiandien atlikta kiek daugiau nei pusė darbų, o pinigų... nebeliko. Pasipiktinę gyventojai užuodžia didelio masto korupciją ir klausia – kokion kišenėn nulindo Jiezno gimnazijai skirti milijonai? 

„Nevok“, – skelbia Lietuvos Respublikos įstatymai, septintasis dievo įsakymas ir laida „Specialus tyrimas". Žiūrėkite ketvirtadienį, spalio 31-ąją, 21.30 per LRT televiziją. Rašykite laidai adresu: st@lrt.lt.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...