captcha

Jūsų klausimas priimtas

Palmira Galkontaitė LTV1

Nacionalinė paieškų tarnyba

Vedėjai:
Palmira Galkontaitė
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:48:39
Naujausias Įrašas:

NACIONALINĖ PAIEŠKŲ TARNYBA – analogų neturinti socialinė – publicistinė televizijos laida, ieškanti dingusių žmonių. „Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadieniais 18.50 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidos ved. Palmira Galkontaitė.

Televizijos laida "Nacionalinė paieškų tarnyba" laidos dalyviams suteikia nemokamą galimybę susirasti savo artimuosius, gimines, draugus, seniai matytus ( ar niekada nematytus) ir nežinia kur esančius šeimos narius. Pažinti savo šaknis.

Nacionalinė paieškų tarnyba – tai  tikros, unikalios, dažnai stulbinamos, gyvenimo istorijos.  Nesuvaidinti ir neišgalvoti pasakojimai. Intriguojamos paieškos ir nenuspėjamos jų atomazgos.

Nacionalinė paieškų tarnyba  skatina žiūrovus  branginti ir vertinti šeimą, ryšius su artimaisiais, ugdyti toleranciją kitokiam, greta esančiam. Leidžia iš įvairių pusių pažvelgti į, ko gero, didžiausią vertybę – ryšį su artimu žmogumi.

Šiandien laidos rengėjai yra užregistravę apie 30 000 prašymų surasti artimuosius. Per 16 televizijos sezonų laidos studijoje ar už jos ribų jau įvyko virš 2 000 pasimetusių žmonių susitikimų.

Tenkindami prašymus surasti artimuosius, laidos rengėjai jau lankėsi Argentinoje, Urugvajuje, JAV, Izraelyje, Turkijoje, Afganistane, Uzbekijoje, Kazachijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje, Latvijoje.

Sąrašas užsienio valstybių, iš kurių žmonės buvo atvykę vien dėl to, kad susitiktų su artimaisiais, būtų dar ilgesnis.

Ir  naujame, jau 17-tame, laidos „Nacionalinė paieškų tarnyba“ sezone žiūrovų laukia naujos istorijos. Vadinasi ir vėl kviesime keliauti laiku, atkurinėsime ir perrašinėsime biografijas, nersime į lig tol dar nežinomus faktų ir mįslių raizginius.

Dar daugiau patirties – dar daugiau pasitikėjimo.

Pirmadieniais 19.20 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos ved. Palmira Galkontaitė.

Laidai rašyti:
npt@npt.lt , tel. +370 686 00099, + 370 686 746 77  

Apsilankykite laidos internetiniame puslapyje: www.npt.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...