Šiandien Vilniuje+28°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Laidos

LTV1

Nacionalinė paieškų tarnyba

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Artimiausios laidų transliacijos: 2015-08-10 / 01:30 , 2015-08-10 / 17:35
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – analogų neturinti televizijos laida, padedanti po pasaulį išblaškytiems giminaičiams ir artimiesiems surasti vienam kitą. „Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadieniais, 18.50 val. per LRT televiziją. Laidos ved. Palmira Galkontaitė.

„Mūsų laidoje niekada nebūna dviejų vienodų istorijų. Visos jos skirtingos, kaip skirtingi žmonių likimai, todėl ir kiekviena laida vis kitokia. Niekada negali žinoti, kuo istorija baigsis – tai intriguoja ir mus, laidos kūrėjus, ir mūsų žiūrovus,“ − teigė ilgametė laidos vedėja ir kūrėja Palmira Galkontaitė.

Laida gyvuoja jau penkiolika metų. Per šį laikotarpį užmegzti ryšiai su įvairiausių pasaulio šalių lietuvių bendruomenėmis ir visais Lietuvos archyvais. Bendradarbiaujama su Vaikų teisių apsaugos tarnybomis, Vyriausiuoju policijos komisariatu. Paprasti žmonės taip pat nelieka abejingi laidos herojams − Lietuvos ir užsienio miestuose ir miesteliuose dirba savanoriai, padedantys rasti ieškomus žmones.
Šiuo metu laidos duomenų bazėje yra užsiregistravę virš 20 tūkstančių žmonių, kurie laukia, kol „Nacionalinė paieškų tarnyba“ padės surasti gimines.

Keli tūkstančiai laimingai suradusių vienas kitą − puikus įrodymas, kad laida reikalinga.
 
Per keturiolika gyvavimo metų laidos duomenų bazėje susikaupė virš 20 tūkstančių prašymų surasti gimines ir artimuosius. Kasdien laidos rengėjai sulaukia vis naujų paraiškų. Paieškos vykdomos ne tik Lietuvoje, bet ir toli už Lietuvos ribų. Tūkstančiai likimo išblaškytų šeimų JAV, Lotynų Amerikoje, Australijoje, Brazilijoje, Izraelyje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje,  Rusijoje,  Kazachstane, Ukrainoje, Baltarusijoje ir kt. laidos dėka jau sėkmingai surado vieni kitus.

Skubėdama tenkinti ieškančiųjų pageidavimus, keturioliktąjį darbo sezoną „Nacionalinė paieškų tarnyba”, pradeda atsinaujinusi, pailgėjusi ir dar labiau išplėtusi paieškų geografiją. Laidos rengėjai žiūrovams pateiks dar daugiau sukrečiančių ir netikėtų pasakojimų. Neišgalvotų, nors neretai tuo sunku patikėti, gyvenimo istorijų.

Keičiasi veidai, keičiasi dekoracijos, tačiau istorijos lieka apie tą patį – žmogus ieško žmogaus. Ir šitaip jau 16 televizijos sezoną...

Pirmadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos ved. Palmira Galkontaitė.

Laidai rašyti:
npt@npt.lt , tel. +370 686 00099, + 370 686 746 77  

Apsilankykite laidos internetiniame puslapyje: www.npt.lt

Dalinkis


Komentuoti gali tik registruoti vartotojai