Šiandien Vilniuje+28°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Laidos

Image
Jei norite išgirsti Lietuvos autorių kūrinius iš jų pačių lūpų – ši laida specialiai Jums.  
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
...Formatas (poetas G.Grajauskas) ...Formatas (poetė L.Navickaitė) ...Formatas (poetė E.Drungytė)
Image
Laidų ciklas „Kam reikia ...?“ – tai atsakymas į klausimus, su kuriais susiduria visi moksleiviai, mokytojai ir tėveliai. Kam reikia matematikos ar chemijos? Kam mokytis tą istoriją? Ko vertas diplomas? Kuo ypatingos profesinės mokyklos?  
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Kam reikia? Kam reikia? Kam reikia?
Image
„ARTi“ – naujas laidų ciklas apie taikomąją dailę ir ne tik. Prisiminsime savo srities pradininkus, lankysimės kūrybinėse dirbtuvėse, pasidomėsim kaip šiandien gyvena odos, stiklo, tekstilės ir kitų, dažnai šešėlyje liekančių, sričių dailininkai. 
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
ARTi ARTi ARTi
Image
„Auksinis protas“ – tai dar Lietuvoje neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimės svajonių prizą – kelionę aplink pasaulį. Ši laida išsiskiria tuo, kad siūlo kokybišką, pačius įvairiausius intelektualų sluoksnius vienijančią pramogą. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne...
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Auksinis protas Auksinis protas Auksinis protas
Image
„Bėdų turgus“ – laida, kurioje žurnalistai ne tik iškelia problemą, bet ir padeda ją išspręsti. Laidoje dalyvauja ir bėdų „pirkliai“, kurie tą bėdą „nuperka“, visai ar iš dalies ją išspręsdami. Laidos ved. Edita Mildažytė. „Bėdų turgus“ šį sezoną...
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Bėdų turgus Bėdų turgus Bėdų turgus
Image
Laisvą žodį pasirengęs ginti naujas žiniasklaidos projektas – bendra „Laisvės radijo“, „Amerikos balso“ ir Rytų Europos regioninių televizijų bei radijo stočių programa, kurią netrukus transliuos ir LRT.
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Dabar pasaulyje (rusų kalba) Dabar pasaulyje (rusų kalba) Dabar pasaulyje (rusų kalba)
Image
Ar Deivydo Zvonkaus šviežiai iškeptas hitas gali populiarumu aplenkti 1977-aisiais sukurtą Algimanto Raudonikio „Skinsiu raudoną rožę“? Tai nuspręsti galės visų amžiaus kategorijų žiūrovai, LRT eteryje stebėsiantys naują muzikinį projektą „Dainų daina“. 
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Muzikinis projektas „Dainų daina“ Muzikinis projektas „Dainų daina“ Muzikinis projektas „Dainų daina“
Image
Lietuviškų hitų jaunosios kartos kūrėjai stoja į kovą su vyresnės kartos grandais, su kurių šlageriais užaugo jau ne viena karta. Kieno kūrinius vis dėlto pasirinks televizijos žiūrovai, išgirdę žinomų lietuviškų dainų interpretacijas iš garsiausių Lietuvos dainininkų lūpų?  
Image
LRT pristato pasaulyje analogų neturintį renginių ciklą „Delfinai ir žvaigždės“, kuriamą Klaipėdos delfinariume. Projekte žinomi šalies pramogų pasaulio veikėjai ir sportininkai rengia pasirodymus kartu su delfinais, stengdamiesi pelnyti jų palankumą ir prikaustyti šių gyvūnų dėmesį, suvaldyti juos.  ...
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Delfinai ir žvaigždės. Delfinai ir žvaigždės. Delfinai ir žvaigždės
Image
Apie svarbiausius viešojo gyvenimo įvykius visuomenė dažnai sužino tik tai kas pranešama žiniose ar naujienų portaluose. Tačiau norint giliau suvokti svarbiausius įvykius, procesus, reiškinius, tendencijas būtinas profesionalesnis ir gilesnis požiūris.  
Daugiau įrašų Paskutinės laidos:
Dėmesio centre Dėmesio centre Dėmesio centre
1 2 3 4 5 6 7 8