captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas. LTV1

„Duokim garo“: pirmojo mėnesio finalas

Vedėjai:
Laidos vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šį penktadienį laida „Duokim garo“ kviečia visus apsiavusius ir basus dar greičiau skubėti prie televizorių ekranų, nes šį kartą pirmasis rugsėjo mėnesio finalas žada daug netikėtumų.

Jūsų laukia ne tik ypatingos varžytuvės ir neregėtas azartas. Žiūrovų išrinktąsias kapelas – Joniškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapelą ir Zyplių dvaro kapelą iš Šakių rajono  – netikėtai papildys ir trečioji kapela – „Apynėlis“ iš Pasvalio rajono, kuri praėjusį penktadienį dėl labai aktyvaus žiūrovų balsavimo gavo teisę varžytis mėnesio finale, tai trečioji varžytuvių dalyvė.

Kaip seksis visiems trims finalo dalyviams? Ar pavyks gerai atlikti namų užduotis? Tai priklausys ne tik nuo pačių muzikantų. Jų likimą lems žiūrovų skambučiai,  taip pat savo nuomones išreikš kompetentingi komisijos nariai. Na, o puikūs svečiai duos garo, dūšią glostys ir kvies visus dainuoti kartu. Tai Edmundas Kučinskas, valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ ir Algirdas Klova su šaunia tradicine kapela „Vydraga“ iš Vilniaus. Laidą „Duokim garo“ žiūrėkite šį penktadienį, iškart po „Panoramos“, 21 val.

Vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...