captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė. LTV1

„KINFO“ laidoje – jautrus pokalbis su Vytautu V. Landsbergiu apie laisvės kovas ir kiną

Vedėjai:
Laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Ketvirtoji laida apie kiną pateiks staigmenų – šį trečiadienį LRT televizijos žiūrovai pirmieji pamatys unikalius kadrus iš kuriamos dokumentinės juostos apie Lietuvos partizanus filmavimo aikštelės.

„Reikia linksmai, reikia džiaugiantis kurti. Lietuviškas menas kartais būna labai rimtas, labai teisingas ir jį labai skauda žiūrėti“, – apie Lietuvos kiną atviravo kino ir teatro režisierius, rašytojas Vytautas V. Landsbergis, kurį laida „KINFO“ kalbino jo dokumentinio filmo apie Lietuvos partizanus „Trispalvis“ filmavimo aikštelėje.

Skiltyje „Iniciatyvos“ kviečiame žiūrėti pokalbį apie Lietuvos centrinio valstybės archyvo vykdytą projektą „Lietuvos dokumentinis kinas internete“ (kitaip – „E-kinas“). Apie sukaupto dokumentinio kino paveldo išsaugojimą ir sklaidą kalbės šio projekto vadovė Valerija Jusevičiūtė.

O laidos pabaigoje žiūrovų lauks įdomybės iš ką tik Lietuvos kino teatrus pasiekusių Holivudo filmų, konkursas ir prizai.

Visa tai ir dar daugiau – laidoje „KINFO“ trečiadienį, 22.30 val. per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...