Šiandien Vilniuje+14°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Laidos

LTV1

Duokim garo!

Laidos vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
Artimiausios laidų transliacijos: 2015-07-31 / 04:15 , 2015-07-31 / 21:00
Laidos vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.

Laida „Duokim garo!“ – tai smagi vakaronė kiekvieną penktadienio vakarą. Kviečiame kartu padainuoti, išmokti visų etninių Lietuvos regionų dainų, linksmai pasišokti. Čia išgirstame tarmiškai šnekančius žmones iš tolimiausių Lietuvos pakraščių, ragaujame jų atvežtus kulinarinio paveldo gardėsius. Savo tėvų ir senelių išsaugotas melodijas širdingai dovanoja kaimo dainininkai ir muzikantai. Tai ypač laukiami laidos svečiai. Jų pamaina - įdomios ir jaunos grupės, atliekančios tradicinę muziką šiuolaikiškai, pritraukiančios jaunąjį žiūrovą. Laidoje galima sutikti ir kitų muzikos žanrų atlikėjų, kurie smagiai atlieka ne tik savo sukurtas dainas, bet mielai pritaria ir kapeloms, ir kaimo dainininkams.

Žiūrovas gali ne tik mėgautis esamais svečiais, bet ir aktyviai dalyvauti kapelų varžytuvėse, kurios ir yra pagrindinė laidos ašis. Varžytuvėse dalyvaujančios kapelos turi atlikti šmaikščias užduotis, savo atliekama muzika papirkti žiūrovus. Kiekviena kapela atlieka savo pačių aranžuotas bei originalias dainas, moko po vieną savo krašto liaudies dainą, kurią galėtų dainuoti visa Lietuva karaoke. Pateikia šokį, kurį galėtų išmokti žiūrovai, lenktyniauja įdomiausiais polkų, valsų motyvais, nurodyta tema dainų posmais, romansais bei išradingais pasakojimais.

Laidos tikslas – parodyti stipriausias ir kūrybingiausias Lietuvos kapelas, dainininkus ir muzikantus, lavinti žiūrovo požiūrį į etninės kultūros reiškinius šiandien.

Laidos vedėjai – Stasys Kavaliauskas ir Loreta Sungailienė, niekada nestokojantys išmonės ir šmaikštumo. 

Prodiuseris – Saulius Basijokas, rijeka@omnibet.lt .

Penktadieniais 21.15 val. per LRT TELEVIZIJĄ.
 

Dalinkis


Komentuoti gali tik registruoti vartotojai