captcha

Jūsų klausimas priimtas

LTV1

Istorinė drama „Hindenburgas. Paskutinis skrydis“ (Hindenburg. The Last Flight)

Vedėjai:
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Filmas paremtas tikrais faktais, kai 1937 metais sudužo vienas iš didžiausių dirižablių „Hindenburgas“, tačiau filmo siužetas – laisva šių įvykių interpretacija.

Per metus jau septyniolika kartų perskridęs Atlantą, brangiausias ir galingiausias iš didžiųjų dirižablių  „Hindenburgas“ 1937 metų gegužės 2 dieną išskrido į savo paskutinę kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas. Po keturių dienų visiškai sudegė bandydamas nusileisti Leikhersto oro uoste JAV.

...Viskas parengta skrydžiui. Dirižablis turi pademonstruoti nacių Vokietijos galybę. Neturtingas, tačiau talentingas konstruktorius vokietis Mertenas Kriugeris įsimyli amerikiečių turtuolio dukterį Dženifer, o ir ji jam neabejinga. Tačiau vaikino ieško policija, nes besigindamas jis nužudė ankstesnį Dženifer sužadėtinį. Be to, dirižabliu skrenda SS karininkai, bėganti nuo fašistinio teroro žydų šeima ir komikas, kuriam tėvynėje uždrausta vaidinti. O dar jame paslėpta niekieno nepastebėta bomba...

Filmas buvo nufilmuotas per 70 dienų, tačiau specialių kompiuterinių efektų ir montavimo darbai tęsėsi dukart ilgiau. Kiekviena dirižablio sprogimo scenų sekundė pareikalavo 300 valandų intensyvaus darbo studijoje. 

Vokietija

2011

N-7

Režisierius: Philipp Kadelbach

Vaidina: Maximilian Simonischek, Lauren Lee Smith, Greta Scacchi,

Hannes Jaenicke, Stacy Keach, Saskia Burmeister, Heiner Lauterbach, Ulrich Noethen, Christiane Paul 

 Hindenburg
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close