captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė. LTV1

Nacionalinė paieškų tarnyba. Kai negali net įvardinti tų, kurių ieškai...

Vedėjai:
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Šį kartą į mus kreipėsi moteris, kuri negalėjo nė įvardinti tų, kurių ieško. Ji žinojo tik tiek, kad trejų metukų buvo įvaikinta iš Jurbarko vaikų namų ir kartu su įtėviais išsikėlė gyventi į Kauną.

Kaip ir iš kur ji į tuos vaikų namus pateko? Kokioje šeimoje gimė? Kokiu vardu ir pavarde buvo vadinama pirmuosius trejus savo gyvenimo metus? Šie klausimai be atsakymų pusė amžiaus tūnojo jos galvoje ir slėgė širdį.

Gal taip ir slinktų nežinioje tirpstančios dienos, jeigu ne mūsų laida ir ... ne jos vyras. Kas kartą matydama  po daugel metų susitinkančius artimuosius braukdavo ašarą: „O kur gi mano artimieji? – sukdavosi mintis. – Kodėl manęs niekas neieško?“

Oi, kaip pavydu būdavo stebėti gausią, tačiau vieningą it kumštis vyro šeimyną. Ir podraug suvokti, kad kažkur po ta pačia saule, gali būti ir jos brolių ar seserų...

O vienoje šeimoje nuo seno sklandė gandai, kad jaunėlė motinos dukra mirusi. Ilgainiui gandai tarsi sudygo, prigijo ir tapo tvirtu įsitikinimu: nėra, nes tiesiog jau nėra. Ko gi ieškosi?

Ir tai ne pirmas kartas, kai mūsų laida prikelia iš mirusiųjų ir stulbina panašumais, neįtikėtinom genų kombinacijom.

Nacionalinė paieškų tarnyba gegužės 6 d. 19.40 val. per LRT televiziją. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...