captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėja Lolita Bytautaitė. LTV1

„Durys atsidaro“ pristato premjerą „Visos jos tokios“

Vedėjai:
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
Naujausias Įrašas:

Vasara, atostogos, Kaprio sala, jauni žmonės, aistros, meilė, veidmainystė, jaunos merginos, turtingi arabai, intrigantai, naivūs įsimylėjėliai. Sudėjus visus šiuos žodžius į vieną vietą, gimsta viena opera prasmingu pavadinimu „Visos jos tokios“, o jos premjera jau netrukus...

Per šį teatro sezoną Lietuvoje apsilankė trys vengrų režisieriai. Apsilankę pastatė po spektaklį: Laslas Bagošis „Lilijomą" nacionaliniame dramos teatre, Pėteris Urėjus „Romeo ir Džiuljetą" rusų dramos teatre, o trečiasis Peteris Galambosas Vilniaus Mažajame teatre, simboliška, bet pristatė spektaklį „Trio". Simboliška ir tai, kad nors ir ne apie šiuos išvardytus, bet taip pat apie kūrėjus, ir konfliktą tarp genialumo ir beprotybės.

Jos slapyvardis – tikras lietuviškas žodis, reiškiantis žmogų, bijantį šalčio. Simboline prasme tai greičiau kova su vidiniu sąstingiu. Eglė Tamulytė-Shaltmira – jauna grafikė, įrodanti, kad XXI amžiaus jauni menininkai, nors ir panašūs į kitus žmones, tačiau viską vis vien daro kitaip – ar tai būtų miegas, kavos gėrimas, o gal net ir žvejyba.

Apie šviesius  ir spalvingus žmones ir apie tikrą kultūrą... Turite tai pamatyti.

Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close